ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Mei 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            


Wandelkalender
2021
Januari 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Februari 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Maart 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

April 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Mei 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Juni 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Juli 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Augustus 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

September 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Oktober 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

November 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

December 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Zondag 7 november 2021

1. NIEL - 18de Octaaftocht
Provincie : Antwerpen
WSV Schelle - 1012
5 - 7 - 12 - 17 - 21 - 28 km
Start : 7.30 - 15.00 u - KTA Den Biezerd, Wirixstraat 56


2. WESTMEERBEEK - IJzermaeltocht
Provincie : Antwerpen
De Gruun Zipkes Westmeerbeek - 1062
4 - 6 - 8 - 12 - 16 - 20 - 26 km
Start : 6.00 - 15.00 u - G.C. IJzermael, Monseigneur Raeymaekersstraat 10


3. PEER - 23ste Sint-Elooitocht
Provincie : Limburg
WSV 10 Wing Tac Kleine-Brogel - 2083
5 - 8 - 11 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiecentrum, Kloosterstraat 5


4. KLEINE-SPOUWEN (BILZEN) - Spek- en eierentocht
Provincie : Limburg
WSV Eurek@ Hoeselt - 2102
4 - 7 - 11 - 20 - 27 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal Sint Amandus, Sint-Aldegondisstraat 5


5. BALEGEM - 34ste Pannenkoekentocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
WSV Land van Rhode Oosterzele - 3196
6 - 10 - 14 - 18 - 21 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Zaal De Kring, Gootje 61


6. DE KLINGE - Wandel Mee
Provincie : Oost-Vlaanderen
Wandelclub Gasthofstappers De Klinge - 3201
6 - 10 - 15 - 20 - 25 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12


7. BASSEVELDE - 5de Herfsttocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
De Trekvogels Boekhoute - 3383
6 - 12 - 18 - 21 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Parochiezaal, Nieuwe Boekhoutestraat


8. BOORTMEERBEEK - Wandel Mee Dag
Provincie : Vlaams-Brabant
Wandelclub Tornado Boortmeerbeek - 4027
5 - 10 - 12 - 15 - 20 - 24 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Gildezaal, Dorpplaats


9. STROMBEEK-BEVER - Singeltochten
Provincie : Vlaams-Brabant
Singelwandelaars Strombeek-Bever - 4033
5 - 8 - 12 - 16 - 24 - 32 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Sporthal E. Soens, Singel 57


10. KNOKKE-HEIST - Canadees Wandelweekend - 47ste Canadees Bevrijdingsmars
Provincie : West-Vlaanderen
WNZB Knokke-Heist - 5072
8 - 13 - 18 - 33 km
Start : 9.30 - 14.00 u - Verwarmde tent, Alfred Verweeplein 1


11. INGELMUNSTER - 30ste Brigandtrotterstocht
Provincie : West-Vlaanderen
WSV De Briganttrotters Ingelmunster - 5245
6 - 12 - 18 - 21 - 28 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Evenementenhal Sportstadion, Bollewerpstraat 92a


12. TUBEKE - 48ste Marche de l'Amitié
Provincie : Waals-Brabant
Les Roses Noires Tubize - BBW 007
6 - 12 - 21 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Collège Saint Francois d'Assises, Rue de Mons 74


13. BEVER - Marche de l'ACHO
Provincie : Vlaams-Brabant
Les Vaillants Acrenois - HT 050
5 - 10 - 15 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Evenementenhal, Plaats 10


14. SAIVE - 51ste Marche de l'Armistice
Provincie : Luik
Cercle des Marcheurs de Saive - LG 013
4 - 8 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1


15. NANINNE - 8ste Marche de l'Entre Meuse et Sambre
Provincie : Namen
Wallonia Namur - NA 009
4 - 7 - 14 - 22 - 30 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Espace Pierre Collard, Rue de la Gare 114