Januari 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
Februari 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
Maart 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
|
|
|
|
|
|
1. ZANDHOVEN - 43ste Kastelentochten
Provincie : Antwerpen
Koninklijke Harmonie Sint-Amelberga Zandhoven - 1372
5 - 10 - 14 - 22 - 25 - 34 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5
2. LOMMEL - 39ste Internationale Teutentocht
Provincie : Limburg
WSV Milieu 2000 Lommel - 2043
5 - 9 - 13 - 16 - 20 - 23 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Feestzaal Klosterhof, Oude Diestersebaan 1
3. NIEL-BIJ-AS - Tweedaagse Heidetocht
Provincie : Limburg
WSV De Heikabouters As - 2064
4 - 8 - 12 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiezaal, Hoogstraat 115
4. VINDERHOUTE - 43ste Kastelentocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
Wandelclub Reigerstappers Vinderhoute - 3084
5 - 6 - 11 - 15 - 18 - 22 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeentelijk Sportcentrum, Neerstraat 37
5. LEBBEKE - 32ste Dender- en Scheldetocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
W.J.C. Denderklokjes Lebbeke - 3226
6 - 12 - 18 - 24 - 32 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - C.C. De Biekorf, Stationsstraat 23
6. WERCHTER - Jan Primustocht
Provincie : Vlaams-Brabant
WK Werchter - 4042
5 - 10 - 15 - 20 - 25 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Parochiezaal De Wal, Walstraat 58
7. BELLINGEN - 25ste Taalgrenswandeling Pajottenland
Provincie : Vlaams-Brabant
Halfoogstvrienden Bellingen - 4360
7 - 10 - 15 - 20 - 25 - 32 - 42 - 50 - 60 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Tent, Hondzochtstraat 8
8. KNOKKE-HEIST - Zwintocht
Provincie : West-Vlaanderen
WNZB Knokke-Heist - 5072
6 - 10 - 15 - 21 - 32 km
Start : 8.00 - 14.30 u - Schuttersplein, Jan Devischstraat 2
9. EERNEGEM - Kasseileggerstocht
Provincie : West-Vlaanderen
Wandelclub Eernegem - 5545
5 - 12 - 15 - 20 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Kantine SK Eernegem, Achterstraat
10. BOIS-DE-LESSINES - 39ste Marche du Pays des Guimauves
Provincie : Henegouwen
Les Vaillants Acrenois - HT 050
3 - 6 - 12 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Club Animation, Place de Bois-de-Lessines 52
11. VISE - March Internationale
- geannuleerd
Provincie : Luik
Marcheurs de la Basse-Meuse Visé - LG 010
4 - 6 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Cercle Paroissial Devant-le-Pont, Avenue Franklin Roosevelt 39
12. GOUVY - 42ste Marche des 3 Frontières
- geannuleerd
Provincie : Luxemburg
Les Djoyeux Gouvions Gouvy ASBL - LUX 010
4 - 6 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Chapiteau, Wathermal 6670
13. GRAND-LEEZ - Marche de la Braderie
Provincie : Namen
Les Spartiates de Gembloux - NA 015
4 - 7 - 12 - 21 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle Chez Nous, Rue Henri de Leez 22
|
|
|