Januari 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
Februari 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
Maart 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
|
|
|
|
|
|
1. VLIMMEREN - 45ste Rondom Beerse
- geannuleerd
Provincie : Antwerpen
WSV Beekakkers Beerse - 1011
6 - 8 - 13 - 17 - 20 - 25 - 30 - 35 - 42 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiezaal, Hoogstraat
2. OPGLABBEEK - 2daagse Braambierentocht
Provincie : Limburg
WSV De Boskabouters Opglabbeek - 2049
4 - 8 - 12 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal LOWETA, Weg naar Opoeteren 172
3. MERELBEKE - Merelbeekse Wandeltocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
Postiljon Wandelclub Merelbeke - 3091
6 - 9 - 12 - 15 - 18 - 24 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - GITO, Potaardeberg 59
4. BUGGENHOUT - Internationale Kwaktocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
WSV De Vossen Buggenhout - 3139
4 - 7 - 10 - 14 - 21 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Gemeentelijke basisschool 't Sprinkhaantje, Collegestraat 1
5. GROEDE - NL - Moaneblusserstocht
Provincie : Zeeland (Nederland)
W.V. Voor de Wind - 3440
6 - 12 - 18 - 24 - 30 - 36 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Buitengewoon Actief, Rijksweg 9
6. SCHERPENHEUVEL - Peiperneutentocht
Provincie : Vlaams-Brabant
WSV Wit Blauw Scherpenheuvel - 4023
5 - 8 - 13 - 20 - 30 - 35 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeenschapscentrum Den Egger, August Nihoulstraat 74
7. GITS - 31ste Stoomtuigwandeling
Provincie : West-Vlaanderen
Gitse Wandelclub Voetje voor Voetje - 5216
4 - 6 - 10 - 16 - 21 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Sporthal Ogierlande, Torhoutstraat 6
8. ZUIENKERKE - Oudlandpoldertocht
- geannuleerd
Provincie : West-Vlaanderen
Sportraad Zuienkerke - 5449
6 - 8 - 12 - 18 - 24 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Zaal De Notelaar, Nieuwe Steenweg 96
9. LAUWE - Vaste Vuist Tocht
Provincie : West-Vlaanderen
Sportgroep Vaste Vuist Lauwe - 5548
7 - 14 - 21 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Sporthal Ter Leie, Hospitaalstraat 10a
10. MEERHOUT - Kempense Beertrail
Provincie : Antwerpen
D.M. InKev - 6015
12 km
Start : 12.00 u - 15.00 u - Bezoekerscentrum Grote Netewoud
, Watermolen 8
11. MOESKROEN - Marche des Hurlus en Balade
Provincie : Henegouwen
Les Hurlus en Balade Mouscron - HT 067
6 - 12 - 18 - 24 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle La Grange, Rue de la Vellerie 133
12. THIMISTER-CLERMONT - 49ste Marche de la Berwinne
Provincie : Luik
Les Pedetrians de Clermont-sur-Berwinne - LG 034
4 - 7 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 14.30 u - Salle Saint-Jean, Place de la Halle 10
13. LEGLISE - Marche d'été
- geannuleerd
Provincie : Luxemburg
Objectif 10.000 Les Fossés - LUX 030
6 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Cercle des Nutons, Rue des Nutons 4
|
|
|