ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Mei 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            


Wandelkalender
2021
Januari 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Februari 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Maart 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

April 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Mei 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Juni 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Juli 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Augustus 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

September 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Oktober 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

November 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

December 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Zondag 17 oktober 2021

1. BORNEM - 53ste Oktobermarsen
Provincie : Antwerpen
Wandelclub Kadee Bornem - 1018
6 - 10 - 15 - 20 - 25 - 30 km
Start : 7.30 - 15.00 u - C.C. Ter Dilft, Sint-Amandsesteenweg 43


2. BERLAAR - 32ste Nete- en Kastelentocht
Provincie : Antwerpen
WSV Berchlaer - 1045
4 - 6 - 12 - 18 - 22 - 30 km
Start : 7.30 - 15.00 u - O.C. Parochiecentrum Ballaer, Markt 27


3. TURNHOUT - Turnhoutse Kaartenwandeling
Provincie : Antwerpen
Team Kempen - 1494
3,5 - 7 - 15 - 22 - 30 - 42 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Sporthal Stadspark, Steenweg op Zevendonk 18


4. PAAL - 49ste Internationale Tocht
Provincie : Limburg
WSV Wandelend Paal - 2023
4 - 7 - 12 - 16 - 20 - 30 - 42 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Parochiezaal Sint-Paulus, Diestersesteenweg 33


5. ACHEL - Achelse Kluiswandeling
Provincie : Limburg
Grevenbroekers Hamont-Achel - 2040
6 - 9 - 13 - 17 - 20 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Parochiezaal De Statie, Sint-Odilialaan 58


6. MOORSEL - Nazomertocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
WSV De Kadees Aalst - 3063
4 - 8 - 12 - 16 - 20 - 26 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Trefcentrum, Bergsken 1


7. ZWALM - Herfsttocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
Wandelclub Scheldestappers Zingem - 3105
6 - 10 - 15 - 21 - 30 - 36 km
Start : 7.00 - 15.00 u - De Zwalmparel, Sportlaan 1


8. BERTEM - 7de Herfstwandelingen
Provincie : Vlaams-Brabant
Vreugdestappers Huldenberg - 4386
6 - 12 - 20 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - De Cerkel, Tervuursesteenweg 164


9. GODEWAERSVELDE - F - Sint-Hubertustocht
Provincie : Hauts-de-France (Frankrijk)
Vlaemsch Huiseke Godewaersvelde - 5344
6 - 12 - 18 - 25 - 33 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Feestzaal, Rue de Callicanes


10. WAREGEM - 16de Bilkhagewandeltocht
Provincie : West-Vlaanderen
Het Wandelend Paard Waregem - 5477
6 - 12 - 18 - 24 km
Start : 7.00 - 15.00 u - O.C. De Bilkhage, Lavendellaan 31


11. PASSENDALE - 4de Rondom kaasdorp Passendale
Provincie : West-Vlaanderen
Drevestappers Zonnebeke - 5542
5 - 10 - 12 - 15 - 20 - 26 km
Start : 7.30 - 15.00 u - PC De Craeye, Kraaiveldstraat 7


12. WOLUWE-SAINT-PIERRE - 33ste Métrabus
Provincie : Waals-Brabant
Section Marche S.T.I.B. - BBW 046
5 - 10 - 15 - 21 - 30 - 36 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Musée du Tram, Avenue de Tervuren 364b


13. ELLIGNIES-SAINTE-ANNE - 38ste Randonnée des Ballotils
Provincie : Henegouwen
Les Marcheurs du Souvenir de Leuze - HT 051
5 - 9 - 14 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Centre La Pommeraie - Salle Sport, Rue du Culot


14. WARSAGE - 45ste Marche Charlemagne
Provincie : Luik
Marcheurs Alliance Warsage - LG 103
4 - 7 - 13 - 21 - 32 km
Start : 6.30 - 14.00 u - Salle Alliance, Rue des Combattants 1


15. MOZET - 44ste Marche des Vacances
Provincie : Namen
Les Sangliers du Samson - NA 017
6 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Centre Récréatif, Rue des Deux Chênes 3