ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
April 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Wandelkalender
2018
Januari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Februari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Maart 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

April 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Mei 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Juni 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Juli 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Augustus 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

September 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Oktober 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

November 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

December 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            


Zaterdag 25 augustus 2018

1. HOBOKEN - 17de Nello en Patraschetocht
Provincie Antwerpen
Fort 8 Stappers - 1064
5 - 10 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Clubhuis Fast - Fort 8, Hoofdfrontweg


2. LUMMEN - Klavertje 1
Provincie Limburg
WSV De Dragonders Hasselt - 2027
5 - 8 - 13 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiezaal Eikenbos, Boskestraat 3


3. EISDEN - Oogsttocht
Provincie Limburg
WSV De Heikrekels Maasmechelen - 2047
4 - 6 - 12 - 16 - 19 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Provinciale Technische School, Europaplein 36


4. BAASRODE (DENDERMONDE) - 42ste Scheldemars
Provincie Oost-Vlaanderen
WSV Baasrode - 3082
5 - 9 - 12 - 16 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeenteschool De Schakel, Molenberg 9


5. PHILIPPINE (NL) - 4de Mosselfeestenwandeling
Provincie Nederland
De Trekvogels Boekhoute - 3383
7 - 10 - 14 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Voetbalkantine VV Philippine, Strandgaper 9


6. ROTSELAAR - 3de Rotselaar-Heikant in beweging
Provincie Vlaams-Brabant
De Bollekens Rotselaar - 4018
4 - 6 - 10 - 12 - 16 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiezaal, Schoolstraat 54


7. VEERLE (LAAKDAL) - Walenman wandeling
Provincie Antwerpen
Sporton Deurne-Diest - 4041
5 - 6 - 7 - 10 - 15 - 20 - 26 - 33 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Buurthuis Veerle-Heide, Zandstraat 13a


8. ESSEN - Euraudax Kapellen
Provincie Antwerpen
Euraudax Belgie - 4258
25 - 50 km
Start : 9.00 u en 14.00 - Eethuis Trapje Op, Handelsstraat


9. WERVIK - 14de Mote-Molentocht
Provincie West-Vlaanderen
Wervikse Wandelsport Vereniging - 5061
6 - 12 - 18 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Feesttent Mote-Molenmeersen, Molenmeersenstraat


10. LOPPEM - 20ste Spermalietochten
Provincie West-Vlaanderen
Wandelclub Vier op een Rij Groot-Zedelgem - 5137
4 - 6 - 12 - 18 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - 't Wit Huis Spermalie, Rijselsestraat 13


11. SCHUIFERSKAPELLE - Zomertocht
Provincie West-Vlaanderen
Watewystappers Tielt - 5423
6 - 12 - 18 - 24 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Club 77, Henri D'Hondtstraat 42


12. HOUFFALIZE - Ol Fosse d'Outh Wandelclassics - 2 ?
Provincie Luxemburg
Wandelsport Vlaanderen - 9999
6 - 10 - 15 - 20 - 30 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Vayamundo, Ol Fose d'Outh


13. NASSOGNE - Extreme Challenge 2018 - Oostende - Houffalize (voorinschrijving)
Provincie Luxemburg
Wandelsport Vlaanderen - 9999
45 km
Start : 6.00 u - Centre Sportif, Rue du Vivier


14. MELLET - 25ste Marche des Campagnes
Provincie Henegouwen
Les Marcheurs Ransartois - HT 010
4 - 6 - 12 - 21 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle du Vieux Château, Rue Alphonse Helsen 69


15. SOURBRODT - 45ste Marche Internationale des Hautes Fagnes
Provincie Luik
Club des Marcheurs des Hautes Fagnes Sourbrodt - LG 002
4 - 7 - 12 - 21 - 30 - 42 km
Start : 6.30 - 14.00 u - Salle Al Neure Ewe, Rue de Bosfagne 2


16. EBEN-EMAEL - Marche de jour
Provincie Luik
Les Marcheurs du Geer - LG 137
5 - 7 - 13 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Ecole Communauté Française, Rue Haute 65


17. IZEL-SUR-SEMOIS - Marche de la Rentrée
Provincie Luxemburg
Les Routheux Izel - LUX 008
6 - 12 - 22 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Centre Culturel et Sportif, Avenue Germain Gilson 48


18. HAMOIS - Marche d'été
Provincie Namen
Les Culs de Jatte du Mauge - NA 026
7 - 14 - 20 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Hall Omnisports, Rue de Miécret