ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
April 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Wandelkalender
2018
Januari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Februari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Maart 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

April 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Mei 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Juni 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Juli 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Augustus 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

September 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Oktober 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

November 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

December 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            


Zaterdag 2 juni 2018

1. KINDERDIJK (NL) - Molenwaardtocht
Provincie Zuid-Holland (NL)
WSV Kinderdijk -
5 - 10 - 15 - 20 - 30 - 40 - 50 km
Start : 7.30 - 14.00 u - Partycentrum De Klok, Molenstraat 117


2. POPPEL - Mieke Pap goes completely bananas (voorinschrijving)
Provincie Antwerpen
De Ravelse Wandelaars - 1060
75 km
Start : 5.00 - 9.00 u - Feestzaal Mieke Pap, Dorp 28


3. POPPEL - 3de Poppels Glorie
Provincie Antwerpen
De Ravelse Wandelaars - 1060
5 - 8 - 13 - 18 - 24 - 31 - 40 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeentelijke Feestzaal, Dorp 30


4. HECHTEL-EKSEL - Liefdadigheidstocht
Provincie Limburg
WSV De Anjertrippers Hechtel-Eksel - 2038
4 - 7 - 12 - 15 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - O.C. De Schans, Rode Kruisplein


5. MATER - Molentocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Hanske de Krijger Oudenaarde - 3233
7 - 12 - 18 - 24 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - KBO School, Materplein 15


6. LEMBEKE - In en rond de Lembeekse bossen
Provincie Oost-Vlaanderen
Groep 't Singel Lembeke - 3257
6 - 12 - 16 - 23 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Zaal 't Singel, Gentweg 58


7. OOSTKAMP - Euraudax Torhout
Provincie West-Vlaanderen
Euraudax Belgie - 4258
25 - 50 km
Start : 9.00 u en 14.00 - Café Oud Stuivenberge, Stuivenbergstraat 40


8. NIEUWENRODE - 27ste Schipperkenstocht
Provincie Vlaams-Brabant
De Sluisstappers Nieuwenrode - 4286
6 - 12 - 18 - 24 km
Start : 8.00 - 15.00 u - 't Mulderke, Molenstraat 52


9. SINT-KRUIS (BRUGGE) - Door het Brugse Ommeland
Provincie West-Vlaanderen
Brugsche Globetrotters - 5177
6 - 12 - 18 - 26 - 30 - 36 - 42 km
Start : 7.00 u - 15.00 - Sint-Andreaslyceum, Veltemweg 15


10. POELKAPELLE - Poeltocht
Provincie West-Vlaanderen
WSV De Colliemolen Oostnieuwkerke-Staden - 5328
5 - 10 - 15 - 20 km
Start : 6.30 - 15.00 u - O.C. De Poelkring, Nieuwplaats 5


11. COUILLET - 11de Marche des Tchots
Provincie Henegouwen
Les Tchots de Gosselies - HT 083
5 - 7 - 13 - 22 - 30 - 42 - 50 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle Polyvalente, Rue de Villers 208


12. SAIVE - Marche d'après-midi
Provincie Luik
Cercle des Marcheurs de Saive - LG 013
6 - 10 - 15 km
Start : 12.00 - 17.00 u - La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1


13. SAIVE - 10de Saive-Banneux-Saive
Provincie Luik
Cercle des Marcheurs de Saive - LG 013
50 km
Start : 6.00 - 9.00 u - La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1


14. SART-LEZ-SPA - 40ste Marche des Corsaires
Provincie Luik
Les Corsaires de Sart-lez-Spa - LG 138
4 - 6 - 12 - 21 - 30 - 40 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Local du FC Sart, Rue de l'Ermitage


15. TONGRINNE - Marche du Bicentenaire de la Bataille de Ligny
Provincie Namen
Les Marcheurs du Samourai - NA 034
6 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Ecole Communale, Rue Maréchal Juin 3