ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Februari 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Wandelkalender
2020
Januari 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Februari 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Maart 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

April 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Mei 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Juni 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Juli 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Augustus 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

September 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Oktober 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

November 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

December 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Zondag 14 juni 2020

1. BRANST (BORNEM) - 23ste Acht van Weert
Provincie Antwerpen
Wandelclub Kadee Bornem - 1018
7 - 10 - 16 - 21 - 27 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeenschapshuis Branst, Luipegem 160


2. ITEGEM - 11de Zegeltjeswandeltocht
Provincie Antwerpen
WSV IVAS Itegem - 1059
5 - 10 - 15 - 20 - 27 - 33 - 42 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Parochiezaal, Schoolstraat 28


3. RIJMENAM - Gouden Caroluswandeling - De Groene Lus
Provincie Antwerpen
Wandelclub Opsinjoorke Mechelen - 1129
4 - 8 - 12 - 18 - 24 - 30 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Centrum De Rode Planeet, Doornlaarstraat 9


4. SPALBEEK (HASSELT) - Herkenrodebossentocht
Provincie Limburg
Terug Op Stap Post Hasselt - 2071
3 - 6 - 9 - 10 - 13 - 16 - 19 - 24 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Zaal Eneide, Spalbeekstraat 35


5. SINT-GILLIS-WAAS - 35ste Wase Poldertochten
Provincie Oost-Vlaanderen
Wandelclub De Lachende Klomp Nieuwkerken-Waas - 3025
6 - 12 - 16 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - G.C. De Route, Stationstraat 201


6. ZAFFELARE (LOCHRISTI) - 36ste Vlaamse Koutertochten
Provincie Oost-Vlaanderen
Koninklijk Feestcomité Oosteinde - 3159
7 - 13 - 18 - 23 - 35 - 43 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Feesttent Bosdam, Bosdam 23


7. HOEGAARDEN - Kloostertochten
Provincie Vlaams-Brabant
Trip-Trap Kumtich - 4021
4 - 6 - 12 - 17 - 21 - 26 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Mariadalinstituut, Klein Overlaar 3


8. ZELLIK - 35ste Bruegheltocht
Provincie Vlaams-Brabant
De Trekplosters Zellik-Asse - 4158
6 - 10 - 14 - 20 - 25 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - C.C. Den Horinck, Noorderlaan 20


9. OOSTENDE - Euraudax Westkust
Provincie West-Vlaanderen
Euraudax Belgie - 4258
16 - 25 km
Start : 10.00 u - Clublokaal WSV De Keignaerttrippers, Kanunnik Dr. Louis Colensstraat 8


10. AARSELE - 25ste Dwars door Aarsele
Provincie West-Vlaanderen
WSV De Molenstappers Ruiselede - 5330
4 - 6 - 9 - 12 - 15 - 20 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiezaal, Jules Van Ooststraat 14


11. DADIZELE - Pompeschitterstocht
Provincie West-Vlaanderen
Velodroomvrienden Moorslede - 5347
6 - 12 - 18 - 23 km
Start : 7.00 - 15.00 u - PC Den Ommeganck, Ridder Janlaan 3


12. LADEUZE (CHIEVRES) - 25ste Marche du Roitelet
Provincie Henegouwen
Le Roitelet Ladeuze - HT 060
6 - 12 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23


13. BONCELLES - Marche de la Camaraderie
Provincie Luik
Les Roubaleus Seraing - LG 059
5 - 10 - 15 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle Le Foyer, Rue de l'Eglise


14. AARLEN - 45ste Marche Int. du Maitrank
Provincie Luxemburg
Arel's Marche Club Arlon - LUX 012
5 - 10 - 15 - 20 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Athénée, Rue de Sesselich 83