ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Januari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Wandelkalender
2018
Januari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Februari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Maart 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

April 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Mei 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Juni 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Juli 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Augustus 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

September 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Oktober 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

November 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

December 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            


Zondag 11 november 2018

1. OLEN - 10de Pottenwandeling
Provincie Antwerpen
Olense Pottenstappers - 1061
5 - 7 - 13 - 20 - 22 - 30 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Domein Teunenberg, Boerenkrijglaan 51


2. SCHOTEN - 4de Vier Notelaarstocht
Provincie Antwerpen
Wandelclub Kaddish - 1192
6 - 10 - 13 - 16 - 21 km
Start : 8.00 - 15.00 u - De Vier Notelaars, Wijtschotbaan 12


3. BOOM - Walk for Life - 2 ?
Provincie Antwerpen
WSV Schorrestappers Boom - 1402
6 - 7 - 10 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Kantine FC Rupel-Boom, Acacialaan


4. PEER - 20ste Sint-Elooitocht
Provincie Limburg
WSV 10 Wing Tac Kleine-Brogel - 2083
4 - 8 - 12 - 22 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiecentrum, Kloosterstraat 5


5. KLEINE-SPOUWEN (BILZEN) - Spek- en eierentocht
Provincie Limburg
WSV Eurek@ Hoeselt - 2102
4 - 7 - 11 - 20 - 27 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal Sint Amandus, Sint-Aldegondisstraat 5


6. WAASMUNSTER - 22ste Kastelentocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Roosenberg Wandelclub Waasmunster - 3029
6 - 12 - 20 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Sint-Janskring, Sijpstraat 2


7. HAMME - Wandel Mee Dag
Provincie Oost-Vlaanderen
Wandelclub 't Hoeksken Hamme - 3040
6 - 12 - 16 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Sporthal Meulenbroek, Kaaiplein 32


8. OUDENAARDE - Wandel Mee Dag
Provincie Oost-Vlaanderen
Hanske de Krijger Oudenaarde - 3233
6 - 12 - 18 - 24 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Evenementenhall De Qubus, Lindestraat 45


9. ZULTE - Zulte Wandelt
Provincie Oost-Vlaanderen
PASAR Zulte - 3502
5 - 10 - 15 km
Start : 10.00 - 15.00 u - Gaston Martenszaal, Staatsbaan 148


10. HALLE-BOOIENHOVEN (ZOUTLEEUW) - Herdenkingstocht Corry Hancke - Fakkeltocht
Provincie Vlaams-Brabant
Wandelklub Halewijn Zouteleeuw - 4002
4 - 6 - 12 - 20 km
Start : 8.00 - 18.00 u - O.C. Halleman, Dungelstraat 15


11. BOORTMEERBEEK - Wandel Mee Dag
Provincie Vlaams-Brabant
Wandelclub Tornado Boortmeerbeek - 4027
5 - 10 - 15 - 20 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Gildezaal, Dorpplaats


12. DEURNE-DIEST (DIEST) - Dorne Route
Provincie Vlaams-Brabant
Sporton Deurne-Diest - 4041
4 - 6 - 10 km
Start : 7.00 - 15.00 u - S.O.K., Hasseltsebaan


13. RUDDERVOORDE - Lakebosschentocht
Provincie West-Vlaanderen
Godelievestappers Ruddervoorde - 5059
5 - 7 - 10 - 13 - 18 - 22 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Ridefort, Sportstraat 2


14. DE KLIJTE (HEUVELLAND) - Hellegattocht
Provincie West-Vlaanderen
De Heuvellandstappers - 5089
5 - 12 - 16 - 22 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - O.C. De Fontein, Dikkebusstraat 30


15. TORHOUT - 38ste Wandel Mee Dag
Provincie West-Vlaanderen
WSJV Nacht van Vlaanderen Torhout - 5100
7 - 14 - 21 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Club de B, 's Gravenwinkelstraat 5


16. ZARREN (KORTEMARK) - Wandel Mee Dag
Provincie West-Vlaanderen
Kreketrekkers Kortemark - 5412
6 - 10 - 14 - 18 - 21 km
Start : 6.30 - 15.00 u - O.C. Albatros, Stadenstraat 25a


17. MOERKERKE - Damme Wandelt
Provincie West-Vlaanderen
Levenslijn Team Damme - 5463
6 - 12 - 15 - 18 - 21 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Sportcomplex Meuleweg, Vissersstraat 2


18. SAIVE - 48ste Marche de l'Armistice
Provincie Luik
Cercle des Marcheurs de Saive - LG 013
4 - 6 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1


19. WEPION - 6de Marche de l'entre Meuse et Sambre
Provincie Namen
Wallonia Namur - NA 009
4 - 7 - 14 - 22 - 30 - 42 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle Le Bienvenu, Chemin des Archiducs 32