ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

--- Tochten van 50 km en meer ---

1. HAVRE op 26/1/2019
Provincie Henegouwen
30ste Marche Saint-Georges
6 - 12 - 20 - 30 - 43 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Salle Calva, Rue du Dépôt


2. ELINGEN (PEPINGEN) op 10/2/2019
Provincie Vlaams-Brabant
12de Het Pajottenland op zijn mooist
7 - 10 - 15 - 20 - 25 - 32 - 42 - 50 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiezaal, Zwarte Molenstraat 25


3. LINKHOUT (LUMMEN) op 16/2/2019
Provincie Limburg
Wintertocht - Trofee Harten Vijf
4 - 6 - 9 - 13 - 20 - 30 - 42 - 50 km
Start : 7.00 - 15.00 u - O.C. De Link, Linkhoutstraat 194


4. MUNKZWALM op 17/2/2019
Provincie Oost-Vlaanderen
6de Zwalmse 12 Dorpentocht
6 - 10 - 15 - 21 - 30 - 50 km
Start : 7.00 - 15.00 u - De Zwalmparel, Sportlaan 1


5. AARSCHOT op 3/3/2019
Provincie Vlaams-Brabant
45ste Mars der Zuiderkempen - Trofee Harten Vijf
5 - 8 - 12 - 15 - 16 - 20 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Sint-Jozefscollege, Bekaflaan 65


6. TORHOUT op 3/3/2019
Provincie West-Vlaanderen
35ste Verloren Kost Tocht
4 - 10 - 14 - 20 - 26 - 35 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Schoolrestaurant De Brug, Papebrugstraat


7. RONSE op 9/3/2019
Provincie Oost-Vlaanderen
Super Klijpe tocht
7 - 14 - 21 - 35 - 50 - 60 km
Start : 6.00 - 14.30 u - Koninklijk Atheneum, Gustaaf Royerslaan 39


8. ZEDELGEM op 23/3/2019
Provincie West-Vlaanderen
29ste Leeuwtocht
6 - 12 - 18 - 21 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.15 - 15.00 u - Spes Nostra Instituut, Pastoor Staelensstraat 4


9. GOOIK op 31/3/2019
Provincie Vlaams-Brabant
20ste Camtocht
5 - 8 - 11 - 15 - 19 - 22 - 26 - 29 - 32 - 42 - 50 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal Familia, Bronnenweg 2


10. GAVERE op 6/4/2019
Provincie Oost-Vlaanderen
22ste Friekietocht
6 - 10 - 15 - 20 - 25 - 50 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Voetbalterrein KFC Gavere-Asper, Sportdreef 1


11. KOEKELARE op 6/4/2019
Provincie West-Vlaanderen
Blarentocht
4 - 9 - 13 - 18 - 22 - 31 - 42 - 50 km
Start : 5.30 - 15.00 u - C.C. De Balluchon, Moerestraat 19


12. PHILIPPEVILLE op 6/4/2019
Provincie Namen
41ste Marche de Printemps
5 - 12 - 21 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - C.A.R.P., Rue de la Gendarmerie 38


13. MORTIER (BLEGNY) op 13/4/2019
Provincie Luik
Francorchamps-Mortier (voorinschrijving)
55 km
Start : 5.30 - 6.30 u - Salle des Amis de la Jeunesse, Route de Mortier 12


14. TAMINES op 27/4/2019
Provincie Namen
38ste Marche des Etoiles
4 - 7 - 12 - 20 - 25 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Salle Jean Poulain, Avenue Roosevelt


15. BLANKENBERGE op 4/5/2019
Provincie West-Vlaanderen
50ste Int. Tweedaagse van Vlaanderen
7 - 15 - 24 - 42 - 50 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Feesttent, Grote Markt


16. CHATELET op 4/5/2019
Provincie Henegouwen
51ste Marche de l'Ecureuil
4 - 7 - 13 - 20 - 25 - 50 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Parc Communal, Rue des Campagnes 1


17. HALLE (ZOERSEL) op 11/5/2019
Provincie Antwerpen
Scherpenheuveltocht
54 km
Start : 5.45 u - Zaal Bremberg, Lotelinglaan 1


18. MOL op 11/5/2019
Provincie Antwerpen
De Molse 60 - 14,6 €
60 km
Start : 5.00 - 8.00 u - Jeugdkamp De Maat, Postelsesteenweg 4


19. KNOKKE-HEIST op 11/5/2019
Provincie West-Vlaanderen
Belgian Coast Walk - 41 € (voorinschrijving)
80 km
Start : 5.00 - 7.00 u - Grand Casino, Zeedijk-Albertstrand 509


20. MASBOURG op 18/5/2019
Provincie Luxemburg
Sentiers Ardennais
6 - 12 - 25 - 42 - 50 - 75 km
Start : 6.00 - 14.00 u - Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert


21. DIEST op 18/5/2019
Provincie Vlaams-Brabant
Lijntocht Leuven-Diest (voorinschrijving) - 9 €
50 km
Start : 5.15 - 6.00 u - CVO De Oranjerie, Boudewijnvest 3


22. DIEST op 19/5/2019
Provincie Vlaams-Brabant
40ste Mariëndaaltocht
4 - 7 - 12 - 15 - 18 - 20 - 25 - 30 - 35 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - CVO De Oranjerie, Boudewijnvest 3


23. WAKKEN (DENTERGEM) op 25/5/2019
Provincie West-Vlaanderen
Rondom Wakken
6 - 12 - 18 - 24 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Hondiuscentrum, Oostdreef 46


24. EUGIES op 25/5/2019
Provincie Henegouwen
32ste Marche du Printemps
5 - 7 - 15 - 22 - 50 - 60 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Foyer Rural, Rue Haute 38


25. SINT-MARTENS-LENNIK (LENNIK) op 26/5/2019
Provincie Vlaams-Brabant
18de Lennikse Windherentocht
6 - 8 - 10 - 12 - 16 - 20 - 25 - 32 - 40 - 52 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Sint-Godelieve Instituut, Schapenstraat 39


26. ZOTTEGEM op 30/5/2019
Provincie Oost-Vlaanderen
Oost-Vlaanderen Wandelt - 25ste Egmonttocht
6 - 12 - 18 - 24 - 32 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Feestzaal Bevegemse Vijvers, Bevegemse Vijvers 1


27. BERCHEM op 1/6/2019
Provincie Oost-Vlaanderen
Helletocht (voorinschrijving)
25 - 50 - 75 km
Start : 5.00 - 11.00 u - Feestzaal De Brugzavel, Brugzavel 25b


28. IEPER op 1/6/2019
Provincie West-Vlaanderen
48ste Int. Driedaagse Wandeltocht
6 - 12 - 15 - 20 - 30 - 40 - 50 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Fenixzaal Jeugdstadion, Leopold III - laan 16


29. SAIVE op 1/6/2019
Provincie Luik
1ste Saive-Limbourg-Saive
43 - 55 km
Start : 6.00 - 9.00 u - La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1


30. LICHTAART op 2/6/2019
Provincie Antwerpen
Pompoenstapperswandeling
4 - 6 - 12 - 15 - 20 - 25 - 30 - 40 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - O.C. Lichtaart, Schoolstraat 36


31. GODEWAERSVELDE (FRANKRIJK) op 2/6/2019
Provincie Frankrijk
25ste Tussen de Vlaamse bergen
6 - 12 - 21 - 33 - 41 - 50 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Feestzaal, Rue de Callicanes


32. STRIJLAND (GOOIK) op 2/6/2019
Provincie Vlaams-Brabant
28ste Heidetochten
6 - 9 - 11 - 16 - 18 - 23 - 30 - 40 - 50 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Zaal Edele Brabant, Strijlandstraat 59


33. MUNKZWALM op 8/6/2019
Provincie Oost-Vlaanderen
36ste Sloebertocht
6 - 10 - 15 - 21 - 36 - 60 km
Start : 6.00 - 15.00 u - De Zwalmparel, Sportlaan 1


34. IVOZ-RAMET op 8/6/2019
Provincie Luik
Marche de Jour
4 - 6 - 12 - 21 - 30 - 50 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Home Honnay, Avenue Théodule Gonda 7


35. STEKENE op 9/6/2019
Provincie Oost-Vlaanderen
37ste Smokkeltochten
6 - 12 - 17 - 23 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Broederschool, Nieuwstraat 17


36. SPA op 15/6/2019
Provincie Luik
Longest Day Spa - 12 € / 22 € / 32 €
10 - 27 - 50 km
Start : 8.00 u - Parc des Sept Heures, Rue du Fourneau


37. ITEGEM op 16/6/2019
Provincie Antwerpen
10de Zegeltjeswandeltocht
4 - 8 - 10 - 13 - 17 - 20 - 27 - 33 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Parochiezaal, Schoolstraat 28


38. LOMMEL op 22/6/2019
Provincie Limburg
24ste Tocht der 7 Heerlijkheden
5 - 9 - 13 - 17 - 21 - 43 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Feestzaal De Moffel, Martinus Van Gurplaan 39


39. AVELGEM op 29/6/2019
Provincie West-Vlaanderen
Guldensporentochten
4 - 7 - 14 - 21 - 30 - 42 - 50 - 60 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Sporthal Ter Muyncken, Doorniksesteenweg 226


40. TERHAGEN (RUMST) op 30/6/2019
Provincie Antwerpen
Piet Van Aken Tocht
5 - 12 - 15 - 20 - 30 - 50 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat 2


41. ZOUTLEEUW op 6/7/2019
Provincie Vlaams-Brabant
Kersentocht - Trofee Harten Vijf
4 - 6 - 12 - 20 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - G.C. De Passant, Sint-Truidensesteenweg 1a


42. HUY op 6/7/2019
Provincie Luik
14de Marche du Château Vert
5 - 8 - 12 - 20 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Ecole de Huy-Sud, Avenue des Ardennes


43. LOKEREN op 7/7/2019
Provincie Oost-Vlaanderen
2de Runners Lab Walk Classic
6 - 12 - 18 - 22 - 32 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Basisschool Klimop, Karrestraat 88


44. HUY op 7/7/2019
Provincie Luik
14de Marche du Château Vert
5 - 8 - 12 - 20 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Ecole de Huy-Sud, Avenue des Ardennes


45. OUDENAARDE op 13/7/2019
Provincie Oost-Vlaanderen
Adriaan Brouwertochten
7 - 10 - 15 - 21 - 28 - 35 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Sint-Bernarduscollege, Hoogstraat 30


46. MERKSEM op 14/7/2019
Provincie Antwerpen
44ste Ronde van de Voorkempen
5 - 7 - 10 - 16 - 21 - 34 - 42 - 50 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Feestzaal Fort van Merksem, Fortsteenweg 120


47. GELRODE op 14/7/2019
Provincie Vlaams-Brabant
32ste Zomertocht
4 - 8 - 12 - 16 - 20 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Parochiezaal, Rillaarsebaan 134


48. BOTTELARE op 21/7/2019
Provincie Oost-Vlaanderen
Zomertocht
7 - 10 - 14 - 21 - 30 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Patrokring, Koningin Astridlaan 24


49. LEVAL-TRAHEGNIES op 27/7/2019
Provincie Henegouwen
Marche des Bois
5 - 10 - 20 - 30 - 40 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Cercle L'Union, Rue Salvador Allende 208


50. BERINGEN op 27/7/2019
Provincie Limburg
Hoogzomertocht - Trofee Harten Vijf
4 - 7 - 12 - 16 - 20 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Spectrumcollege Campus, Bogaarsveldstraat 16


51. HALLE (ZOERSEL) op 27/7/2019
Provincie Antwerpen
Midzomertocht
6 - 11 - 17 - 20 - 25 - 50 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Koetshuis, Kasteeldreef 55


52. RUMST op 3/8/2019
Provincie Antwerpen
Vosbergtocht
5 - 10 - 12 - 15 - 18 - 24 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Feesttent Vosbergfeesten, Hoge Vosbergstraat


53. ONKERZELE op 3/8/2019
Provincie Oost-Vlaanderen
35ste Zomertocht - Adriaanstocht
7 - 10 - 14 - 18 - 22 - 26 - 32 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Provinciaal Domein De Gavers - Zaal De Doos, Onkerzelestraat 280


54. BELLINGEN (PEPINGEN) op 4/8/2019
Provincie Vlaams-Brabant
23ste Taalgrenswandeling Pajottenland
7 - 10 - 15 - 20 - 25 - 32 - 42 - 50 - 60 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Tent, Hondzochtstraat 8


55. OUPEYE op 10/8/2019
Provincie Luik
45ste Marche de la Godasse
4 - 7 - 13 - 20 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Hall Omnisport L. Larbuisson, Rue du Roi Albert 175d


56. BAILLONVILLE op 24/8/2019
Provincie Namen
Marche d'été
6 - 12 - 20 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Maison de Village, Rue du Centre 185


57. KAMPENHOUT op 25/8/2019
Provincie Vlaams-Brabant
Vlaams-Brabant Wandelt - Zomertocht
6 - 10 - 14 - 18 - 25 - 32 - 42 - 50 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Sporthal, Zeypestraat 26


58. MARCHE-EN-FAMENNE op 31/8/2019
Provincie Luxemburg
25ste Marche de la Rentrée
6 - 12 - 20 - 30 - 43 - 50 km
Start : 6.00 - 14.00 u - Salle La Source, Place Toucrée


59. AVERBODE op 1/9/2019
Provincie Vlaams-Brabant
Wittetocht
6 - 8 - 10 - 12 - 15 - 20 - 25 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Sporthal, Vorststraat 55


60. WESTOUTER op 7/9/2019
Provincie West-Vlaanderen
Elfbergentocht
7 - 10 - 15 - 20 - 25 - 33 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - O.C. Utendoale, Sulferbergstraat 11


61. SCHRIEK op 8/9/2019
Provincie Antwerpen
Bosuilentocht
5 - 9 - 12 - 16 - 20 - 25 - 35 - 50 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiecentrum, Leo Kempenaersstraat 16


62. VICHTE op 8/9/2019
Provincie West-Vlaanderen
25ste Prutsketochten
4 - 6 - 12 - 18 - 25 - 36 - 42 - 60 km
Start : 6.00 - 15.00 u - De Stringe, Ommersheimplein 5


63. LADEUZE (CHIEVRES) op 14/9/2019
Provincie Henegouwen
22ste Marche du Centre Culturel et Sportif
6 - 12 - 20 - 25 - 42 - 50 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23


64. OPHAIN-BOIS-SEIGNEUR-ISAAC op 21/9/2019
Provincie Waals-Brabant
43ste Marche de l'Empereur
4 - 8 - 12 - 20 - 40 - 60 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Salle Communale, Rue des Combattants 3


65. WIHOGNE op 21/9/2019
Provincie Luik
Marche après la Moisson
50 km
Start : 6.00 - 8.30 u - Salle Les Hayettes, Rue Lambert Dewonck 27


66. HECHTEL-EKSEL op 28/9/2019
Provincie Limburg
Nighttrail - 33,5 €
50 km
Start : 9.00 u - Weide, Winnerstraat


67. MELLE op 28/9/2019
Provincie Oost-Vlaanderen
20ste Deliriumtocht
6 - 12 - 18 - 25 - 50 km
Start : 7.00 - 15.00 u - College Paters Jozefieten, Brusselsesteenweg 459


68. FOSSES-LA-VILLE op 12/10/2019
Provincie Namen
Marche des Monastères
4 - 6 - 12 - 25 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Ecole du Bosquet, Route de Bambois 4


69. WELKENRAEDT op 12/10/2019
Provincie Luik
43ste Marche d'Automne
3 - 6 - 12 - 21 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Centre Sportif, Rue Grétry 10


70. HALLE op 20/10/2019
Provincie Vlaams-Brabant
Nazomertocht
6 - 10 - 16 - 19 - 26 - 36 - 42 - 50 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Don Bosco, Lenniksesteenweg 2


71. PERUWELZ op 26/10/2019
Provincie Henegouwen
36ste Marche du Val de Verne
4 - 7 - 14 - 21 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Ecoles Communales de la Roë, Rue des Ecoles 77


72. ACOZ op 9/11/2019
Provincie Henegouwen
Marche des 2 Provinces
4 - 8 - 12 - 21 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Salle Fernand Pouleur, Rue des Ecoles


73. ACOZ op 10/11/2019
Provincie Henegouwen
Marche des 2 Provinces
4 - 8 - 12 - 21 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Salle Fernand Pouleur, Rue des Ecoles


74. OUPEYE op 16/11/2019
Provincie Luik
Oupeye - Maastricht - Oupeye
45 - 60 km
Start : 5.30 - 8.30 u - Hall Omnisport L. Larbuisson, Rue du Roi Albert 175d


75. GRIVEGNEE op 23/11/2019
Provincie Luik
47ste Marche des Bruyères
4 - 6 - 12 - 21 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Institut d'Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62


76. MAZENZELE (OPWIJK) op 30/11/2019
Provincie Vlaams-Brabant
27ste Tweedaagse Herfstwandelingen
5 - 10 - 14 - 19 - 25 - 50 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal De Kersenpit, Dorp 8


77. POPPEL op 29/12/2019
Provincie Antwerpen
14de Mieke Pap Route
5 - 8 - 13 - 18 - 22 - 25 - 30 - 34 - 42 - 50 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Gemeentezaal Poppel, Dorp 30