ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Mei 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Wandelkalender
2019
Januari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Februari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Maart 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

April 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Mei 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Juni 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Juli 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Augustus 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

September 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Oktober 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

November 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

December 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Zondag 8 september 2019

1. VLIMMEREN - 43ste Rondom Beerse
Provincie Antwerpen
WSV Beekakkers Beerse - 1011
6 - 8 - 13 - 17 - 20 - 25 - 30 - 35 - 42 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiezaal, Hoogstraat


2. SCHRIEK - Bosuilentocht
Provincie Antwerpen
KWB Schriek - 1490
5 - 9 - 12 - 16 - 20 - 25 - 35 - 50 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiecentrum, Leo Kempenaersstraat 16


3. OPGLABBEEK - 2daagse Braambierentocht
Provincie Limburg
WSV De Boskabouters Opglabbeek - 2049
5 - 10 - 15 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Bivakplaats Kimpenhof, Laerstraat 3


4. MERE - 5de Ajuintocht
Provincie Oost-Vlaanderen
WSV De Kadees Aalst - 3063
7 - 9 - 12 - 15 - 20 - 24 - 27 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Sint-Jozefschool, Kloosterstraat 31


5. MELSELE - 42ste Acht-Dorpentocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Wandel Team Beveren-Waas - 3218
4 - 7 - 14 - 21 - 30 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Lokaal Schutters St. Sebastiaan, A. Rodenbachlaan


6. SINT-DENIJS-WESTREM - 14de Wandeltocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Wandelclub IPA Belgie - 3486
6 - 12 - 20 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Basisschool Sint-Paulus, Oudeheerweg 3


7. SCHERPENHEUVEL - Peiperneutentocht
Provincie Vlaams-Brabant
WSV Wit Blauw Scherpenheuvel - 4023
5 - 8 - 13 - 20 - 30 - 35 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeenschapscentrum Den Egger, August Nihoulstraat 74


8. HUMBEEK - Omloop Parel van Brabant
Provincie Vlaams-Brabant
RWK De Morgenstond Humbeek - 4161
6 - 12 - 20 - 25 - 30 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Parochiaal Centrum, Meiskensbeekstraat


9. VICHTE - 25ste Prutsketochten
Provincie West-Vlaanderen
De Textieltrekkers Vichte - 5361
4 - 6 - 12 - 18 - 25 - 36 - 42 - 60 km
Start : 6.00 - 15.00 u - De Stringe, Ommersheimplein 5


10. WENDUINE - 12de Nazomertocht - De Kust Wandelt
Provincie West-Vlaanderen
De Hanestappers - 5393
7 - 14 - 21 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Wielingencentrum, Graaf Jansdijk


11. TUBEKE - 28ste Marche de l'Entité
Provincie Waals-Brabant
Les Roses Noires Tubize - BBW 007
6 - 12 - 21 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Collège Saint François d'Assises, Rue de Mons 74


12. ESTAIMPUIS - Marche des Hurlus en Balade
Provincie Henegouwen
Les Hurlus en Balade Mouscron - HT 067
6 - 12 - 18 - 24 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle Redoute, Rue de Menin 4


13. ANGLEUR - 44ste Marche du Sart Tilman
Provincie Luik
Tremplin Angleurois - LG 119
5 - 6 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Ecole Communale du Sart Tilman, Rue du Sart Tilman 376


14. LA ROCHE-EN-ARDENNE - Marche Provenciale
Provincie Luxemburg
Comité Provincial du Luxembourg - LUX 000
5 - 8 - 12 - 22 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle La Fête des Blés, Warempage 63


15. MOIGNELEE - 37ste Marche de la Biesme
Provincie Namen
Les Kangourous de Falisolle - NA 035
3 - 6 - 12 - 21 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle Communale, Rue de Fleurus 69


16. RODT (SAINT-VITH) - 40ste Int. Volkswandering
Provincie Luik
Tapp-Tapp Rodt - VGDS 014
4 - 6 - 12 - 16 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Skihütte Rodt,