ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Mei 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


Wandelkalender
2020
Januari 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Februari 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Maart 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

April 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Mei 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Juni 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Juli 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Augustus 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

September 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Oktober 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

November 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

December 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Zondag 8 november 2020

1. NIEL - 17de Octaaftocht
Provincie Antwerpen
WSV Schelle - 1012
5 - 7 - 12 - 17 - 21 - 28 km
Start : 7.30 - 15.00 u - KTA Den Biezerd, Wirixstraat 56


2. WESTMEERBEEK - IJzermaeltocht
Provincie Antwerpen
De Gruun Zipkes Westmeerbeek - 1062
4 - 6 - 8 - 12 - 16 - 20 - 26 km
Start : 6.00 - 15.00 u - G.C. IJzermael, Monseigneur Raeymaekersstraat 10


3. PEER - 22ste Sint-Elooitocht
Provincie Limburg
WSV 10 Wing Tac Kleine-Brogel - 2083
5 - 8 - 11 - 19 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiecentrum, Kloosterstraat 5


4. KLEINE-SPOUWEN (BILZEN) - Spek- en eierentocht
Provincie Limburg
WSV Eurek@ Hoeselt - 2102
4 - 7 - 11 - 20 - 27 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal Sint Amandus, Sint-Aldegondisstraat 5


5. DE KLINGE (SINT-GILLIS-WAAS) - Wandel Mee
Provincie Oost-Vlaanderen
Wandelclub Gasthofstappers De Klinge - 3201
6 - 10 - 15 - 20 - 25 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12


6. BASSEVELDE - 4de Herfsttocht
Provincie Oost-Vlaanderen
De Trekvogels Boekhoute - 3383
6 - 12 - 18 - 21 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Parochiezaal, Nieuwe Boekhoutestraat


7. OVERMERE (BERLARE) - Boerenkrijgstapperstocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Boerenkrijgstappers Overmere - 3450
6 - 12 - 18 - 24 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Festivalhal - Donkmeer, Donklaan 123


8. BOORTMEERBEEK - Wandel Mee Dag
Provincie Vlaams-Brabant
Wandelclub Tornado Boortmeerbeek - 4027
5 - 8 - 10 - 12 - 15 - 20 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Gildezaal, Dorpplaats


9. STROMBEEK-BEVER (GRIMBERGEN) - Singeltochten
Provincie Vlaams-Brabant
Singelwandelaars Strombeek-Bever - 4033
5 - 8 - 13 - 18 - 25 - 32 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Sporthal E. Soens, Singel 57


10. RUDDERVOORDE - Lakebosschentocht
Provincie West-Vlaanderen
Godelievestappers Ruddervoorde - 5059
5 - 7 - 10 - 13 - 18 - 22 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Ridefort, Sportstraat 2


11. KNOKKE-HEIST - Canadees Wandelweekend - 47ste Canadees Bevrijdingsmars
Provincie West-Vlaanderen
WNZB Knokke-Heist - 5072
8 - 13 - 18 - 33 km
Start : 9.30 - 14.00 u - Verwarmde tent, Alfred Verweeplein 1


12. WESTOUTER - Hellegattocht
Provincie West-Vlaanderen
De Heuvellandstappers - 5089
5 - 9 - 12 - 16 - 22 - 28 km
Start : 7.00 - 15.00 u - O.C. De Fontein, Dikkebusstraat 30


13. INGELMUNSTER - 30ste Brigandtrotterstocht
Provincie West-Vlaanderen
WSV De Briganttrotters Ingelmunster - 5245
6 - 12 - 18 - 21 - 28 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Voetbalkantine Ingelmunster, Bollewerpstraat 92b


14. SAIVE - 50ste Marche de l'Armistice
Provincie Luik
Cercle des Marcheurs de Saive - LG 013
4 - 8 - 12 - 21 - 40 km
Start : 7.00 - 15.00 u - La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1


15. NANINNE - 7ste Marche de l'Entre Meuse et Sambre
Provincie Namen
Wallonia Namur - NA 009
4 - 7 - 14 - 22 - 30 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Espace Pierre Collard, Rue de la Gare 114