ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Augustus 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Wandelkalender
2018
Januari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Februari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Maart 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

April 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Mei 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Juni 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Juli 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Augustus 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

September 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Oktober 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

November 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

December 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            


Zondag 6 mei 2018

1. ARENDONK - Sint-Katharinatocht
Provincie Antwerpen
WSV De Voskes Vosselaar - 1029
5 - 8 - 12 - 16 - 20 - 25 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Zaal De Garve, Park Deroissart


2. SINT-KATELIJNE-WAVER - Dwars door de Groentestreek
Provincie Antwerpen
WSV De Kadodders Sint-Katelijne-Waver - 1063
6 - 11 - 16 - 20 - 30 km
Start : 8.00 - 15.00 u - BelOrta, Mechelsesteenweg 120


3. ZANDHOVEN - 48ste Sint-Amelbergatochten
Provincie Antwerpen
Koninklijke Harmonie Sint-Amelberga Zandhoven - 1372
7 - 12 - 14 - 21 - 32 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5


4. OPOETEREN - Meitocht
Provincie Limburg
WSV Rust Roest Maaseik - 2008
4 - 6 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Ontmoetingshuis De Riet, Schoolstraat 20


5. KOERSEL - Sint-Brigidatocht
Provincie Limburg
De Mijnlamp Beringen-Mijn - 2072
4 - 7 - 12 - 15 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Weerstand Koersel, Sportlaan


6. HERZELE - Lentewandeling
Provincie Oost-Vlaanderen
Burchtstappers Herzele - 3002
5 - 8 - 12 - 18 - 25 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Gemeentelijke Basisschool, Tuinwijkstraat 2


7. SINT-NIKLAAS - Internationale Sint-Niklase Steinbockmars
Provincie Oost-Vlaanderen
De Wase Steinbockvrienden Sint-Niklaas - 3116
3,5 - 6 - 10 - 15 - 20 - 30 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Secundaire School Baken, Bellestraat 89


8. LANDEN - 45ste Sint-Gertrudistocht
Provincie Vlaams-Brabant
De Leeuwerik Landen - 4001
4 - 7 - 13 - 20 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Zaal Amfi, Stationsstraat 30


9. HUIZINGEN - Lewe tocht
Provincie Vlaams-Brabant
Wandelclub Sint-Pieters-Leeuw - 4028
5 - 10 - 15 - 20 - 25 - 30 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Zaal Centrum, Menisberg 7


10. BLANKENBERGE - 49ste Internationale Tweedaagse van Vlaanderen
Provincie West-Vlaanderen
Internationale Tweedaagse Blankenberge - 5024
7 - 15 - 24 - 42 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Feesttent, Grote Markt


11. BEITEM (ROESELARE) - De Schakeltocht
Provincie West-Vlaanderen
't Wandel Voetje - 5526
4 - 6 - 12 - 18 - 24 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiaal Centrum De Schakel, Meensesteenweg 713


12. AUDERGHEM (BRUSSEL) - Bruxelles en mai
Provincie Brussels Hoofdstedelij
La Bruegelienne Bruxelles - BBW 048
5 - 10 - 15 - 20 - 30 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Lutgardiscollege, Avenue de la Sablière 2


13. CHATELET - 49ste Marche de l'Ecureuil
Provincie Henegouwen
Club Pédestre Ecureuil de Châtelet - HT 006
4 - 7 - 13 - 20 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parc Communal, Rue des Campagnes 1


14. MARCHIN - 40ste Marche Internationale
Provincie Luik
La Savate Marchinoise - LG 125
4 - 7 - 13 - 18 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Cercle Saint-Hubert, Place de Belle-Maison


15. GELBRESSEE - 2de Marche de printemps
Provincie Namen
Les Castors des Comognes de Vedrin - NA 040
4 - 6 - 12 - 20 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle U.S. Gelbressée, Rue Notre Dame du Vivier


16. MEDELL (AMEL) - 44ste Internationale Volkswanderung
Provincie Luik
Wanderclub Amel - VGDS 001
4 - 6 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Schützenhaus St-Hubertus, Zur Heide 17