Maart 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
|
|
|
|
Januari 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
Februari 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
Maart 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 4 september 2021
|
1. OPGLABBEEK - 2daagse Braambierentocht
Provincie : Limburg
WSV De Boskabouters Opglabbeek - 2049
4 - 8 - 12 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal LOWETA, Weg naar Opoeteren 172
2. GEEL-ZAMMEL (GEEL) - Nazomertocht
Provincie : Antwerpen
Wandelclub Paul Gerard Beringen - 2051
4 - 6 - 10 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiecentrum Zammel, Zamelseweg 201
3. VURSTE - 17de Scheldevalleitocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
Wandelclub Scheldestappers Zingem - 3105
6 - 10 - 15 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Voetbalkantine Vurste, Leenstraat
4. ZOTTEGEM - Oost-Vlaanderens Mooiste
- geannuleerd
Provincie : Oost-Vlaanderen
WSV Egmont Zottegem - 3163
4 - 8 - 12 - 18 - 21 - 26 - 32 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Feestzaal Bevegemse Vijvers, Bevegemse Vijvers 1
5. TERNEUZEN - NL - 42ste Vliegende Hollandertocht
Provincie : Zeeland (Nederland)
WSV Zelden Rust - 3261
8 - 15 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Lodewijkscollege, Oude Vaart 1
6. MELKWEZER - Fruittocht
- geannuleerd
Provincie : Vlaams-Brabant
Wandelklub Halewijn Zouteleeuw - 4002
4 - 6 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - PC Melkwezer, Hazenbergstraat
7. TORHOUT - Euraudax Torhout
- geannuleerd
Provincie : West-Vlaanderen
Euraudax Belgie - 4258
25 - 50 - 75 - 100 km
Start : 14.00 u en om de 5u - Zaal Heidelberg, Kasteelstraat 30
8. WESTOUTER - Elfbergentocht
Provincie : West-Vlaanderen
De Heuvellandstappers - 5089
7 - 10 - 15 - 20 - 25 - 32 - 42 - 60 km
Start : 6.00 - 15.00 u - O.C. Utendoale, Sulferbergstraat 11
9. WAARDAMME - 16de Weer naar school-tocht
Provincie : West-Vlaanderen
Vredeseilanden - 5297
4 - 7 - 10 - 15 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal Wara, Beekstraat 3
10. LEFFINGE - Tempelierstocht
Provincie : West-Vlaanderen
De Spoetnikstappers Leffinge - 5363
4 - 7 - 14 - 15,5 - 24 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeenteschool, Bonte Pierstraat 22
11. MOL - De Molse 60
Provincie : Antwerpen
De Molse 60 - 6003
28,5 - 60 km
Start : 5.00 - 10.00 u - Jeugdkamp De Maat, Postelsesteenweg 111
12. MEERHOUT - Kempense Beertrail
Provincie : Antwerpen
D.M. InKev - 6015
12 km
Start : 12.00 u - 15.00 u - Bezoekerscentrum Grote Netewoud
, Watermolen 8
13. TUBEKE - 29ste Marche de l'Entité
Provincie : Waals-Brabant
Les Roses Noires Tubize - BBW 007
6 - 12 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Collège Saint François d'Assises, Rue de Mons 74
14. MARCINELLE - 45ste Marche des Noisettes
Provincie : Henegouwen
Les Marcheurs du XII de Marcinelle - HT 011
6 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Chapelle Notre-Dame de la Bruyère, Rue de Nalinnes 555
15. THIMISTER-CLERMONT - 49ste Marche de la Berwinne
Provincie : Luik
Les Pedetrians de Clermont-sur-Berwinne - LG 034
4 - 7 - 12 - 21 - 30 - 42 km
Start : 6.30 - 14.30 u - Salle Saint-Jean, Place de la Halle 10
16. OIGNIES-EN-THIERACHE - Marche du Centre géographique de l'Europe des 15
Provincie : Namen
Les Crayas du Thiry - NA 053
4 - 6 - 12 - 21 - 30 - 42 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Ecole Communale, Rue de Le-Mesnil 4
|
|
|