ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Juni 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Wandelkalender
2018
Januari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Februari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Maart 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

April 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Mei 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Juni 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Juli 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Augustus 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

September 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Oktober 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

November 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

December 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            


Zondag 30 september 2018

1. HECHTEL-EKSEL -
Provincie Limburg
-
5 - 12.5 - 25 km
Start : 8.00 u - Winnerfarm, Winnerstraat 86


2. BRASSCHAAT - 25ste Parkentocht
Provincie Antwerpen
W.K. Noordergouw Brasschaat - 1047
5 - 10 - 12 - 13 - 15 - 20 - 25 - 28 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Zaal D'Ouwe Kerk, Lage Kaart 644


3. NIJLEN - 10de Bamiswandeltocht
Provincie Antwerpen
WSV IVAS Itegem - 1059
5 - 10 - 15 - 20 - 25 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiezaal O.L.Vrouw, Bouwelsesteenweg 197


4. LANAKEN - 51ste Sparrentrip
Provincie Limburg
WSV De Sparrentrippers Lanaken - 2003
4 - 8 - 12 - 21 - 30 - 43 km
Start : 8.00 - 15.00 u - O.C. Gellik, Biesweg 10


5. ZELK (HALEN) - 26ste Hollewegentocht
Provincie Limburg
WSV Horizon Donk - 2066
4 - 8 - 11 - 13 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Buurthuis, Zelkstraat


6. PEER - Herfsttocht
Provincie Limburg
Wandel Mee Brueghel - 2069
4 - 7 - 10 - 14 - 17 km
Start : 6.30 - 14.00 u - Parochiecentrum, Kloosterstraat 5


7. OPHASSELT - 15de Natuurreservatentocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Padstappers Geraardsbergen - 3135
7 - 10 - 14 - 18 - 22 - 26 - 32 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Werkplaatsen Derito, Hasseltkouter 57


8. HELLESTRAAT (STEKENE) - 33ste Helletochten
Provincie Oost-Vlaanderen
Wandelclub De Smokkelaars Stekene - 3149
6 - 12 - 17 - 23 - 30 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Zaal 't Helleken, Preekekeplein 8


9. GROEDE - NL - 7de Jacob Catstocht
Provincie Nederland
W.V. Voor de Wind - 3440
6 - 12 - 18 - 24 - 30 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Groede Podium, Gerard de Moorsweg 4


10. SERSKAMP - 11de Nonnenbostocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Wandelclub De Schooiers Wichelen - 3494
6 - 7 - 10 - 13 - 16 - 20 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeenteschool, Schoolstraat 4


11. BERG (KAMPENHOUT) - 35ste Houtheimtochten
Provincie Vlaams-Brabant
Houtheimstappers Steenokkerzeel - 4138
5 - 8 - 13 - 16 - 20 - 25 - 31 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Ons Tehuis Brabant, Perksesteenweg 126


12. OEDELEM - Herfsttocht
Provincie West-Vlaanderen
Wandelclub Beernem - 5009
4 - 6 - 11 - 15 - 21 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Land- en Tuinbouwinstituut, Maandagse


13. KORTRIJK - Kortrijk in 't groen
Provincie West-Vlaanderen
WSV Natuurtuin Gilbert Desloovere - 5527
3 - 6 - 11 - 16 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Freinetschool De Baai, Baaistraat 10


14. SAINT-SYMPHORIEN - 32ste Grande Marche de la Police de Mons
Provincie Henegouwen
Les Marcheurs de la Police de Mons - HT 061
6 - 12 - 20 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle Calva, Chaussée du Roi Baudoin 39


15. LA REID - 41ste Marche Franchimontoise
Provincie Luik
Les Marcheurs Franchimontois - LG 052
4 - 7 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Salle Communale, Route du Maquisard 9


16. MOMALLE - 34ste Marche des Clap Sabots
Provincie Luik
Les Clap Sabots de Pousset - LG 157
4 - 7 - 13 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Centre Culturel Marcel Hicter, Place Marcel Hictor


17. HABAY-LA-VIEILLE - Les Sentiers du Domaine de la Princesse
Provincie Luxemburg
Les Bourlingueurs du Sud - LUX 040
6 - 12 km
Start : 8.00 - 14.00 u - Ecole Communale, Place Saint-Etienne 2a


18. ASSESSE - Marche Souvenir Marc Collignon
Provincie Namen
Les Piverts de Courrière - NA 049
6 - 12 - 20 - 25 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle Saint-Louis, Rue de la Gendarmerie