ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Augustus 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  


Wandelkalender
2019
Januari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Februari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Maart 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

April 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Mei 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Juni 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Juli 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Augustus 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

September 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Oktober 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

November 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

December 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Zondag 29 september 2019

1. BRASSCHAAT - 26ste Parkentocht
Provincie Antwerpen
W.K. Noordergouw Brasschaat - 1047
5 - 10 - 12 - 13 - 15 - 20 - 25 - 28 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal D'Ouwe Kerk, Lage Kaart 644


2. BOOISCHOT - 11de Bamiswandeltocht
Provincie Antwerpen
WSV IVAS Itegem - 1059
4 - 8 - 10 - 12 - 16 - 20 - 25 - 30 - 42 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Parochiezaal, Ter Laken 4


3. LANAKEN - 52ste Sparrentrip
Provincie Limburg
WSV De Sparrentrippers Lanaken - 2003
4 - 8 - 12 - 21 - 30 - 43 km
Start : 8.00 - 15.00 u - O.C. Gellik, Biesweg 10


4. ZELK (HALEN) - 27ste Hollewegentocht
Provincie Limburg
WSV Horizon Donk - 2066
4 - 8 - 11 - 13 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Buurthuis, Zelkstraat 16


5. HECHTEL-EKSEL - Boslandtrail (niet-afgepijld - knooppunten)
Provincie Limburg
Boslandtrail vzw - 2408
5 - 12,5 - 20 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Weide, Winnerstraat


6. OPHASSELT - 15de Natuurreservatentocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Padstappers Geraardsbergen - 3135
7 - 10 - 14 - 18 - 22 - 26 - 32 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Werkplaatsen Derito, Hasseltkouter 57


7. HELLESTRAAT (STEKENE) - 34ste Helletochten
Provincie Oost-Vlaanderen
Wandelclub De Smokkelaars Stekene - 3149
6 - 12 - 17 - 23 - 30 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Zaal 't Helleken, Preekekeplein 8


8. ERTVELDE - Warmste week wandeltocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Wandelclub Al Kontent Groot Evergem - 3304
6 - 12 - 18 - 24 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Het Huis van Jef, Gulden Sporenlaan 32


9. GROEDE - NL - 8ste Jacob Catstocht
Provincie Nederland
W.V. Voor de Wind - 3440
6 - 12 - 18 - 24 - 30 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Groede Podium, Gerard de Moorsweg 4


10. SERSKAMP - 12de Nonnenbostocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Wandelclub De Schooiers Wichelen - 3494
6 - 7 - 10 - 15 - 20 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeenteschool, Schoolstraat 4


11. BERG (KAMPENHOUT) - 36ste Houtheimtochten
Provincie Vlaams-Brabant
Houtheimstappers Steenokkerzeel - 4138
6 - 7 - 9 - 13 - 15 - 21 - 26 - 31 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Ons Tehuis Brabant, Perksesteenweg 126


12. WESTROZEBEKE - Stadenbergtocht
Provincie West-Vlaanderen
De Staense Stappers - 5421
4 - 6 - 10 - 14 - 20 - 30 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Zaal De Nestel, Vijfwegenstraat 19


13. KORTRIJK - Kortrijk in 't groen
Provincie West-Vlaanderen
WSV Natuurtuin Gilbert Desloovere - 5527
3 - 6 - 11 - 16 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Freinetschool De Baai, Baaistraat 10


14. SAINT-SYMPHORIEN - 33ste Grande Marche de la Police de Mons
Provincie Henegouwen
Les Marcheurs de la Police de Mons - HT 061
6 - 12 - 20 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle Calva, Chaussée du Roi Baudoin 39


15. THEUX - 42ste Marche Franchimontoise
Provincie Luik
Les Marcheurs Franchimontois - LG 052
4 - 7 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Salle Spixhe Attractions, Quai du Wayai 25


16. MOMALLE - 35ste Marche des Clap Sabots
Provincie Luik
Les Clap Sabots de Pousset - LG 157
4 - 7 - 13 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - C.C. Marcel Hicter, Place Marcel Hicter 13


17. HABAY-LA-NEUVE - Les Sentiers du Domaine de la Princesse
Provincie Luxemburg
Les Bourlingueurs du Sud - LUX 040
6 - 12 km
Start : 8.00 - 14.00 u - Ecole Fondamentale C.F., Rue de Mochamps 19


18. FLOREE - Marche Souvenir Marc Collignon
Provincie Namen
Les Piverts de Courrière - NA 049
6 - 12 - 20 - 25 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle Magimpré, Rue Magimpré 1