ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
April 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    


Wandelkalender
2021
Januari 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Februari 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Maart 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

April 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Mei 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Juni 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Juli 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Augustus 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

September 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Oktober 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

November 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

December 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Zondag 29 augustus 2021

1. SCHELLE - 44ste Wandeling door de Rupelstreek
Provincie : Antwerpen
WSV Schelle - 1012
5 - 7 - 12 - 17 - 21 - 28 - 35 - 43 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Gemeentelijke Basisschool De Klim, Provinciale Steenweg


2. HOUTHALEN-HELCHTEREN - Heidetocht-Kelchterhoef
Provincie : Limburg
Samen uit Samen thuis - 2042
4 - 8 - 12 - 16 - 20 - 24 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal De Plas, Binnenvaartstraat


3. BORGLOON - Perentocht
Provincie : Limburg
VV Goldenstar Borgloon - 2409
3 - 6 - 12 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Ter Heide, Brikhof 68


4. HAMME - 47ste Mars Omloop 't Hoeksken
Provincie : Oost-Vlaanderen
Wandelclub 't Hoeksken Hamme - 3040
4 - 6 - 10 - 15 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal Den Bond, Kleinhulst 4


5. LAARNE - 50ste Voettochtenklassieker
Provincie : Oost-Vlaanderen
K.W.B. Laarne - 3331
4 - 6 - 10 - 16 - 22 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Feesttent Café Sint-Hubertus, Dorp 8


6. BEERLEGEM - 6e Hoevetocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
Op Stap Zwalm - 3529
4 - 6 - 12 - 18 - 24 km
Start : 7.00 - 15.00 u - De Bolster, Gaverstraat 2


7. AVERBODE - Wittetocht - Trofee Harten Vijf
Provincie : Vlaams-Brabant
Wandelclub De Grashoppers Keiberg - 4044
5 - 10 - 12 - 16 - 20 - 25 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Sporthal, Vorststraat 55


8. GALMAARDEN - 22ste Baljuwtochten
Provincie : Vlaams-Brabant
Parel van het Pajottenland - 4254
4 - 6 - 9 - 12 - 16 - 21 - 25 - 28 - 34 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeentelijk Trefcentrum Baljuwhuis, Kammeersweg 20


9. KAMPENHOUT - 9de Zomertocht
Provincie : Vlaams-Brabant
De Witloofstappers en -Trappers - 4518
6 - 10 - 14 - 18 - 25 - 32 - 43 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Sporthal, Zeypestraat 26


10. DESSELGEM - Howitzertocht
Provincie : West-Vlaanderen
De 12 uren van Lauwe - 5217
4 - 7 - 12 - 18 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Coorenaar, Georges Coornaertdreef 7


11. OOSTKERKE - 13de Kanalentocht
Provincie : West-Vlaanderen
Levenslijn Team Damme - 5463
4 - 8 - 12 - 16 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal Beuterblomme, Sint-Kwintensstraat 7


12. MERKEM - 13de Oogsttocht
Provincie : West-Vlaanderen
De Buskanters Houthulst - 5507
6 - 12 - 18 - 24 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Stationshuis, Negende Linieplein 1


13. BRUGELETTE - 47ste Marche de la Vallée de la Dendre
Provincie : Henegouwen
Les Sucriers Brugelette - HT 001
4 - 8 - 12 - 20 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle Omnisports, Avenue Gabrielle Petit 3


14. ANS - 48ste Marche d'été
Provincie : Luik
La Savate Alleuroise - LG 032
4 - 7 - 13 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle Henriette Brenu, Rue Gilles Magnée


15. MASBOURG - 48ste Marche de Jour
Provincie : Luxemburg
Marcheurs de la Masblette Masbourg - LUX 027
6 - 12 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert


16. FLORENNES - 41ste Marche des Ducs
Provincie : Namen
Les Bergeots Florennes - NA 028
4 - 7 - 12 - 21 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle Saint-Joseph, Rue de Corenne 1