Maart 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
|
|
|
|
Januari 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
Februari 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
Maart 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
|
|
|
|
|
|
1. BRASSCHAAT - 27ste Parkentocht
Provincie : Antwerpen
W.K. Noordergouw Brasschaat - 1047
6 - 8 - 12 - 16 - 22 - 28 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal D'Ouwe Kerk, Lage Kaart 644
2. HEIST-OP-DEN-BERG - 13de Bamiswandeltocht
Provincie : Antwerpen
WSV IVAS Itegem - 1059
5 - 9 - 11 - 14 - 18 - 22 - 25 - 33 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiezaal Withof Zonderschot, Withofstraat 4
3. GELLIK (LANAKEN) - 54ste Sparrentrip
Provincie : Limburg
WSV De Sparrentrippers Lanaken - 2003
4 - 8 - 12 - 21 - 30 km
Start : 8.00 - 15.00 u - O.C. 't Kloester, Biesweg 18
4. ZELK (HALEN) - 30ste Hollewegentocht
Provincie : Limburg
WSV Horizon Donk - 2066
5 - 8 - 10 - 13 - 17 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Buurthuis, Zelkstraat 16
5. EKSEL - Boslandtrail (niet-afgepijld - knooppunten)
- geannuleerd
Provincie : Limburg
Boslandtrail vzw - 2408
5 - 12 - 20 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Weide, Winnerstraat
6. ONKERZELE - Natuurreservatentocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
Padstappers Geraardsbergen - 3135
7 - 10 - 14 - 18 - 22 - 26 - 32 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Provinciaal Domein De Gavers - Zaal De Doos, Onkerzelestraat 280
7. HELLESTRAAT (STEKENE) - 35ste Helletochten
Provincie : Oost-Vlaanderen
Wandelclub De Smokkelaars Stekene - 3149
6 - 12 - 17 - 23 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal 't Helleken, Preekekeplein 8
8. GROEDE - NL - Jacob Catstocht
Provincie : Zeeland (Nederland)
W.V. Voor de Wind - 3440
6 - 12 - 18 - 24 - 30 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Groede Podium, Gerard de Moorsweg 4
9. WANZELE - 3de Gezellige Blommes wandeltocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
WSV Gezellige Blommes - 3539
6 - 12 - 15 - 18 - 24 km
Start : 8.00 - 14.00 u - O.C., Watermolenstraat 11
10. BERG (KAMPENHOUT) - 38ste Houtheimtochten
Provincie : Vlaams-Brabant
Houtheimstappers Steenokkerzeel - 4138
5 - 8 - 10 - 12 - 16 - 19 - 23 - 27 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Ons Tehuis Brabant, Perksesteenweg 126
11. HEIST-OP-DEN-BERG - Euraudax Kapellen
- geannuleerd
Provincie : Antwerpen
Euraudax Belgie - 4258
25 km
Start : 10.00 u - Café 't Hoekske, Stationsstraat 106
12. SINT-MARTENS-LENNIK - 22ste Levenslustige wandeltocht
- geannuleerd
Provincie : Vlaams-Brabant
Levenslust vzw - 4436
7 - 14 - 21 km
Start : 8.00 - 13.30 u - Sportzaal Levenslust vzw, Scheestraat 74
13. WERVIK - 44ste Tabakstocht
Provincie : West-Vlaanderen
Wervikse Wandelsport Vereniging - 5061
6 - 12 - 18 - 24 - 32 - 42 km
Start : 7.00 - 15.00 u - De Graankorrel, Magdalenastraat 29
14. OOSTKAMP - 30ste Torenhoftocht
Provincie : West-Vlaanderen
PASAR Oostkamp - 5318
7 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Koning Boudewijnschool, Maréchalstraat 48
15. KORTRIJK - Kortrijk in 't groen
- geannuleerd
Provincie : West-Vlaanderen
WSV Natuurtuin Gilbert Desloovere - 5527
3 - 6 - 11 - 16 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Freinetschool De Baai, Baaistraat 10
16. ZANDVOORDE - Krekentocht
- geannuleerd
Provincie : West-Vlaanderen
KWB Zandvoorde - 5543
6 - 9 - 13 - 19 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiezaal, Kloosterstraat
17. KACHTEM - Rhodesgoed wandel 2-daagse
Provincie : West-Vlaanderen
De Wandelende Pekkers - 5544
4 - 7 - 10 - 17 - 25 - 35 - 42 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Brasserie Rhodesgoed, Rhodesstraat 2
18. WANFERCEE-BAULET - Marche des Terrils
Provincie : Henegouwen
Les Wistitis su'l Voy - HT 088
4 - 6 - 8 - 10 - 15 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle de l’Hôtel de Ville, Place André Renard 1
19. JUSLENBILLE (THEUX) - 44ste Marche Franchimontoise
Provincie : Luik
Les Marcheurs Franchimontois - LG 052
4 - 7 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Cercle Saint Augustin, Rue Charles Rittwéger
20. MOMALLE - 37ste Marche des Clap Sabots
- geannuleerd
Provincie : Luik
Les Clap Sabots de Pousset - LG 157
4 - 7 - 10 - 15 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Centre Culturel Marcel Hicter, Place Marcel Hicter
|
|
|