ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Maart 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


Wandelkalender
2019
Januari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Februari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Maart 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

April 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Mei 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Juni 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Juli 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Augustus 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

September 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Oktober 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

November 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

December 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Zondag 24 november 2019

1. VOSSELAAR - Adriaan Ghijstocht
Provincie Antwerpen
WSV De Voskes Vosselaar - 1029
5 - 8 - 13 - 17 - 21 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Parochiezaal, Sint-Jozefstraat 41


2. BOOM - 22ste Aawe Kleiretocht
Provincie Antwerpen
WSV Schorrestappers Boom - 1402
7 - 9 - 12 - 15 - 19 - 21 - 28 km
Start : 8.00 - 15.00 u - APB De Schorre, Schommelei 1


3. OVERPELT - Wintertocht
Provincie Limburg
De Bokkenrijders Overpelt - 2012
4 - 6 - 8 - 10 - 12 - 16 - 20 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Den Drossaerd, Parkstraat 21


4. DIEPENBEEK - Sint-Gerardustocht
Provincie Limburg
WSV De Schoverik Diepenbeek - 2045
4 - 6 - 12 - 16 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Sint-Gerardusinstituut, Nieuwstraat 68


5. URSEL - Uilenspiegeltocht - Viggaaltocht
Provincie Oost-Vlaanderen
WSV De Lachende Wandelaars Aalter - 3003
6 - 12 - 20 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Gemeentelijke Feestzaal Katershoek, IJzeren Hand 1


6. ONKERZELE - 5de Sinterklaastocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Padstappers Geraardsbergen - 3135
4 - 7 - 10 - 12 - 16 - 22 - 26 - 32 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Provinciaal Domein De Gavers - Zaal De Doos, Onkerzelestraat 280


7. TEMSE - 25ste Kaailoperstocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Wandelklub Temse - 3182
7 - 10 - 15 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - J.O.C. De Nartist, Clemens De Landtsheerlaan 26


8. HOEILAART - 37ste Zoniënwoudwandeltochten
Provincie Vlaams-Brabant
IJsetrippers Overijse - 4025
4 - 6 - 12 - 18 - 24 - 30 km
Start : 7.30 - 15.00 u - R.B.S. Het Groene Dal, Willem Matstraat


9. HEVERLEE - Vriendenkring Para-Commando
Provincie Vlaams-Brabant
ANPCV Leuven - 4037
4 - 6 - 10 - 15 - 22 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Kwartier de Hemptinne, Hertogstraat 184


10. WOLVERTEM - 29ste Herfsttocht
Provincie Vlaams-Brabant
Wandelclub Cracks Wolvertem - 4130
6 - 12 - 18 - 22 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Gemeentelijke Fusieschool, Hoogstraat 40


11. HEIST-OP-DEN-BERG - Euraudax Kapellen
Provincie Antwerpen
Euraudax Belgie - 4258
25 km
Start : 10.00 u - Café 't Hoekske, Stationsstraat 106


12. BLANKENBERGE - 30ste Stormtocht
Provincie West-Vlaanderen
Internationale Tweedaagse Blankenberge - 5024
8 - 15 - 21 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Sint-Pieterscollege, Weststraat 86


13. GELUVELD - Gluhweintocht
Provincie West-Vlaanderen
Drevestappers Zonnebeke - 5542
5 - 10 - 12 - 15 - 20 - 26 km
Start : 7.30 - 15.00 u - O.C. 't Gelevelt, Geluveldplaats 15


14. GRIVEGNEE - 47ste Marche des Bruyères
Provincie Luik
Les Bruyeres en Marche Jupille - LG 011
4 - 6 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Institut d'Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62


15. NAMECHE - 6de Mémorial Emile Delmotte
Provincie Namen
Marcheurs de l' Amitié Landenne - NA 018
4 - 8 - 14 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Ancien Réfectoire Ecole Communale, Rue sous Meuse 16