ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Oktober 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  


Wandelkalender
2020
Januari 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Februari 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Maart 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

April 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Mei 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Juni 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Juli 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Augustus 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

September 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Oktober 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

November 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

December 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Zondag 23 februari 2020

1. SINT-ANTONIUS ZOERSEL - 37ste Trappistentocht - Walk2Gether
Provincie Antwerpen
WSV De Natuurvrienden Zoersel - 1410
6 - 12 - 16,2 - 21 - 30 - 42 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeenteschool Beuk en Noot, Achterstraat


2. PEER - M.S. - Wandeling
Provincie Limburg
WSV 10 Wing Tac Kleine-Brogel - 2083
4 - 6 - 8 - 13 - 23 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal Den Tichel, Sint Trudostraat 76


3. MONTENAKEN - Voorjaarstocht
Provincie Limburg
Wandelclub De Vriendenkring Kortij - 2108
4 - 7 - 13 - 18 - 23 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Den Dries, Groenplaats 20


4. NEVELE - Meetjesland maak het mee
Provincie Oost-Vlaanderen
Wandelclub Reigerstappers Vinderhoute - 3084
4 - 6 - 12 - 18 - 24 km
Start : 7.00 - 15.00 u - School De Vaart, Vaart Links 23


5. GLABBEEK - Toekertjestocht
Provincie Vlaams-Brabant
Toekers Bunsbeek - 4051
5 - 7 - 10 - 14 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal Glazuur, Dries 7a


6. SINT-KATHERINA-LOMBEEK - Sprokkelmaandtocht
Provincie Vlaams-Brabant
Wandelclub Kruikenburg - 4147
5 - 10 - 16 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Katarinakring, Rodestraat 28


7. SCHOONAARDE - Euraudax Lede
Provincie Oost-Vlaanderen
Euraudax Belgie - 4258
25 km
Start : 10.00 u - Café Bij Lange Pier, Moleneinde 8


8. KAPELLE-OP-DEN-BOS - 28ste Donkerenhamtocht
Provincie Vlaams-Brabant
De Sluisstappers Nieuwenrode - 4286
6 - 12 - 18 - 24 - 35 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Sint-Theresiacollege, Veldstraat 11


9. NIEUWKERKE - Geuzentocht
Provincie West-Vlaanderen
De Heuvellandstappers - 5089
5 - 11 - 15 - 20 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - O.C. 't Seultje, Seulestraat 47


10. SNELLEGEM - 31ste Bibbertocht
Provincie West-Vlaanderen
Rustige Bosstappers Jabbeke - 5178
4 - 7 - 13 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - De Schelpe, Eernegemweg 34


11. KASTER - 17de Aktiv-Wandeltochten
Provincie West-Vlaanderen
De Textieltrekkers Vichte - 5361
6 - 9 - 12 - 18 - 24 - 32 km
Start : 7.00 - 15.00 u - O.C. Groeninge, Groeningestraat 2


12. HYON - Marche des Tournesols
Provincie Henegouwen
Les Marcheurs Van Gogh - HT 076
6 - 12 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle Coloma, Rue de la Place 1


13. BERNEAU - Marche des Frimas
Provincie Luik
Club de Marche Al Vile Cinse de Berneau - LG 183
4 - 7 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Centre Culturel Al Vile Cinse, Rue des Trixhes 63


14. EBLY (LEGLISE) - 39ste Marche de Jour
Provincie Luxemburg
Objectif 10.000 Les Fossés - LUX 030
4 - 6 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Salle L'Amitié, Rue Saint-Martin 45


15. WIERDE - 1ste Marche des Crocus
Provincie Namen
Les Joyeux Lurons - NA 063
4 - 8 - 12 - 20 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle Lisée, Rue Grande 92