ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Februari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      


Wandelkalender
2019
Januari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Februari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Maart 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

April 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Mei 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Juni 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Juli 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Augustus 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

September 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Oktober 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

November 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

December 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Zondag 21 juli 2019

1. HOEVENEN - 17de Poldertocht
Provincie Antwerpen
W.K. Noordergouw Brasschaat - 1047
5 - 8 - 10 - 14 - 18 - 22 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - J.O.S., Kerkstraat 89


2. KEERBERGEN - Brabantse Kempentocht
Provincie Antwerpen
WSV De Kadodders Sint-Katelijne-Waver - 1063
6 - 12 - 15 - 20 - 25 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Parochiezaal Berk en Brem, Sint-Michielsstraat


3. BORNEM - Boerenkrijgmarsen
Provincie Antwerpen
Wandelclub Kwik Bornem - 1076
6 - 12 - 18 - 24 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - C.C. Ter Dilft, Sint-Amandsesteenweg 41


4. EKSEL - Vakantietocht
Provincie Limburg
WSV De Bosdravers Eksel - 2048
4 - 6 - 12 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal De Geer, Overpelterbaan 14


5. MUNSTERBILZEN - Sint-Amortocht
Provincie Limburg
De Demerstappers Bilzen - 2080
4 - 6 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Sporthal Munsterbilzen, Appelboomgaardstraat 3


6. BOTTELARE - Zomertocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Florastappers Gent - 3103
7 - 10 - 14 - 21 - 30 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Patrokring, Koningin Astridlaan 24


7. BASSEVELDE - 21ste Twee Landentocht
Provincie Oost-Vlaanderen
De Trekvogels Boekhoute - 3383
6 - 12 - 18 - 20 - 24 - 32 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Voetbalkantine De Klauwaarts, Beekstraat 37a


8. NEERLINTER - Velpe- Getetocht
Provincie Vlaams-Brabant
Toekers Bunsbeek - 4051
5 - 7 - 10 - 14 - 21 - 30 - 42 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Parochiecentrum, Kasteelstraat


9. TOLLEMBEEK - Urbanustochten
Provincie Vlaams-Brabant
Wandelclub De Marktrotters Herne - 4114
4 - 6 - 10 - 15 - 22 - 32 km
Start : 7.00 - 15.00 u - G.C. Willem Tell, Hernestraat 5


10. KROMBEKE (POPERINGE) - 34ste Witsoonetocht
Provincie West-Vlaanderen
De Witsoonestappers Krombeke - 5180
6 - 10 - 12 - 18 - 24 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - O.C. De Bampoele, A. Verbrigghestraat


11. LOMBARDSIJDE - Beach Walk - De Kust Wandelt
Provincie West-Vlaanderen
De Spoetnikstappers Leffinge - 5363
4 - 7 - 14 - 22 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeenteschool, Schoolstraat 39


12. LAPSCHEURE (DAMME) - 13de Grenskrekentocht
Provincie West-Vlaanderen
Levenslijn Team Damme - 5463
8 - 11 - 15 - 18 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal Heldewijs, Hoogstraat 17


13. PERONNES-LEZ-ANTOING - 29ste Marche de la Fête Nationale
Provincie Henegouwen
Les Randonneurs du Haut-Escaut - HT 069
5 - 10 - 15 - 20 - 25 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle Paroissiale, Rue du Centre 56


14. PEPINSTER - 50ste Marche des 2 Rivières
Provincie Luik
Marche Club Pépins Pepinster - LG 057
4 - 6 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Hall Omnisport, Rue Jean Simon


15. BEVERCE - 43ste Marche des Charmilles
Provincie Luik
Club de Marche des Charmilles-Xhoffraix - LG 109
4 - 7 - 12 - 22 - 30 - 42 km
Start : 6.30 - 14.00 u - Salle des Charmilles, Rue de la Tournerie


16. ANDENNE - 6de Marche de la Fête Nationale
Provincie Namen
La Caracole Andennaise - NA 056
4 - 6 - 12 - 21 - 30 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Salle Polyvalente, Rue Malevé 5