ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Juni 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Wandelkalender
2018
Januari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Februari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Maart 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

April 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Mei 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Juni 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Juli 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Augustus 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

September 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Oktober 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

November 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

December 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            


Maandag 21 mei 2018

1. ZOERSEL - Risschotse Feesten
Provincie Antwerpen
WSV De Natuurvrienden Zoersel - 1410
6 - 12 - 18 km
Start : 8.00 - 14.00 u - Speelweide Moemoe, Acacialaan


2. RUNKST (HASSELT) - Bommenkraterstocht
Provincie Limburg
WSV De Trotters Hasselt - 2021
4 - 6 - 10 - 13 - 19 km
Start : 8.00 - 15.00 u - O.C. Runkst, Runkstersteenweg 149


3. 'S GRAVENVOEREN - EMT Wandeling
Provincie Limburg
Berg en Boswandelaars Voeren - 2070
6 - 13 - 20 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Kursaal, Boomstraat 27


4. WARSAGE - Marche EMT
Provincie Luik
Berg en Boswandelaars Voeren - 2070
6 - 13 - 20 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Salle Alliance, Rue des Combattants 1


5. KANEGEM - Rondom Kanegem
Provincie West-Vlaanderen
WSV De Lachende Wandelaars Aalter - 3003
6 - 12 - 20 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Vrije Basisschool, Espestraat 6


6. SINT-LIEVENS-HOUTEM - 31ste Lentetocht
Provincie Oost-Vlaanderen
WSV Land van Rhode Oosterzele - 3196
6 - 12 - 18 - 21 - 24 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiecentrum Sint-Michaël, Kloosterstraat


7. DEURNE-DIEST (DIEST) - De 3-Bekentocht
Provincie Vlaams-Brabant
Sporton Deurne-Diest - 4041
5 - 8 - 10 - 12 - 20 - 22 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - S.O.K., Hasseltsebaan


8. MAZENZELE (OPWIJK) - 26ste Kravaalbostochten
Provincie Vlaams-Brabant
WSV Horizon Opwijk - 4300
6 - 12 - 17 - 21 - 28 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Sint-Pieterszaal, Steenweg 131


9. DRANOUTER (HEUVELLAND) - Wijngaardtocht
Provincie West-Vlaanderen
De Heuvellandstappers - 5089
6 - 9 - 15 - 19 - 25 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - O.C. De Klakye, Dikkebusstraat 236


10. SINT-KRUIS (BRUGGE) - 17de Brugse Mettentocht
Provincie West-Vlaanderen
Brugse Metten Wandelclub - 5429
5 - 12 - 18 - 26 - 32 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Go! Basisschool De Linde, Brieversweg 185


11. LIBERCHIES - 18de Marche au Pays de Géminiacum
Provincie Henegouwen
Liberchies Sports et Loisirs - HT 074
3 - 6 - 12 - 18 - 24 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle, Rue de Frasnes


12. MONT-SAINT-AUBERT (DOORNIK) - Marche du Mont Saint-Aubert
Provincie Henegouwen
Mont-Marche Tournai - HT 075
6 - 12 - 18 - 24 - 36 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle Paroissiale, Rue Géo Libbrecht


13. SPRIMONT - Marche des Légendes
Provincie Luik
Les Légendes de Florzé - LG 173
4 - 6 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle de la Renaissance, Rue Vieille Chera 6