ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Januari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Wandelkalender
2019
Januari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Februari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Maart 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

April 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Mei 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Juni 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Juli 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Augustus 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

September 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Oktober 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

November 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

December 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Zondag 20 oktober 2019

1. BORNEM - 51ste Oktobermarsen
Provincie Antwerpen
Wandelclub Kadee Bornem - 1018
6 - 10 - 15 - 20 - 25 - 30 km
Start : 7.30 - 15.00 u - C.C. Ter Dilft, Sint-Amandsesteenweg 41


2. BERLAAR - 30ste Nete- en Kastelentocht
Provincie Antwerpen
WSV Berchlaer - 1045
4 - 6 - 12 - 18 - 22 - 30 km
Start : 7.30 - 15.00 u - O.C. Parochiecentrum Ballaer, Markt 27


3. PAAL - 47ste Internationale Tocht
Provincie Limburg
Wandelend Paal - 2023
4 - 7 - 12 - 16 - 20 - 30 - 42 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiezaal Sint-Paulus, Diestersesteenweg 33


4. AAIGEM - Rondom Aaigem
Provincie Oost-Vlaanderen
WSV De Kadees Aalst - 3063
5 - 12 - 17 - 20 - 25 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Ontmoetingshuis, Ratmolenstraat 13


5. MUNKZWALM - Zwalmpareltocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Wandelclub Scheldestappers Zingem - 3105
6 - 10 - 15 - 21 - 30 - 36 km
Start : 7.00 - 15.00 u - De Zwalmparel, Sportlaan 1


6. HALLE - Nazomertocht
Provincie Vlaams-Brabant
De Heidetochten Kester-Gooik - 4358
6 - 10 - 16 - 19 - 26 - 36 - 42 - 50 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Don Bosco, Lenniksesteenweg 2


7. BERTEM - 5de Herfstwandelingen
Provincie Vlaams-Brabant
Vreugdestappers Huldenberg - 4386
6 - 12 - 20 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - De Cerkel, Tervuursesteenweg 164


8. SINT-MICHIELS (BRUGGE) - 12de VIVES Campustocht
Provincie West-Vlaanderen
Brugsche Globetrotters - 5177
6 - 12 - 18 - 24 - 30 - 36 km
Start : 8.00 - 15.00 u - VIVES-campus, Xaverianenstraat 10


9. GODEWAERSVELDE (FRANKRIJK) - Sint-Hubertustocht
Provincie Frankrijk
Vlaemsch Huiseke Godewaersvelde - 5344
6 - 12 - 18 - 25 - 33 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Feestzaal, Rue de Callicanes


10. PASSENDALE - 2de Rondom kaasdorp Passendale
Provincie West-Vlaanderen
Drevestappers Zonnebeke - 5542
5 - 10 - 12 - 15 - 20 - 26 km
Start : 7.30 - 15.00 u - PC De Craeye, Kraaiveldstraat 7


11. WOLUWE-SAINT-PIERRE - 31ste Métrabus
Provincie Brussels Hoofdstedelij
Section Marche S.T.I.B. - BBW 046
4 - 10 - 15 - 21 - 30 - 36 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Musée du Transport Urbain Bruxellois, Chaussée de Tervuren 364b


12. KAIN - La Warchinoise
Provincie Henegouwen
Audax Tournai Marche - HT 080
6 - 12 - 20 - 30 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Tournai Expo, Rue du Follet 2


13. WARSAGE - 43ste Marche Charlemagne
Provincie Luik
Marcheurs Alliance Warsage - LG 103
4 - 7 - 13 - 21 - 32 km
Start : 6.30 - 14.00 u - Salle Alliance, Rue des Combattants 1


14. HALTINNE - 41ste Marche des Vacances
Provincie Namen
Les Sangliers du Samson - NA 017
6 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle Communale de Haut-Bois, Rue de la Salle 3