ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
April 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Wandelkalender
2020
Januari 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Februari 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Maart 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

April 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Mei 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Juni 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Juli 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Augustus 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

September 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Oktober 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

November 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

December 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Zondag 19 april 2020

1. LIPPELO - 35ste Lippeloboswandeling
Provincie Antwerpen
Wandelvriendenkring Puurs - 1023
6 - 10 - 15 - 20 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Parochiezaal Sint-Stefaan, Broekstraat 22


2. MARIE-TER-HEIDE (BRASSCHAAT) - Tweedaagse Marie ter Heide
Provincie Antwerpen
Merksemse Wandelclub De Stroboeren - 1056
5 - 7 - 10 - 16 - 20 - 31 - 42 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Parochiezaal d'Oude kerk, Lage Kaart 644


3. NEERPELT - 23ste Kolisbostocht
Provincie Limburg
De Dommeltrippers Neerpelt - 2032
5 - 7 - 10 - 13 - 17 - 22 km
Start : 7.00 - 15.00 u - O.C. De Vranken, Herent 122


4. GERAARDSBERGEN - 37ste Mattentaartentochten
Provincie Oost-Vlaanderen
Padstappers Geraardsbergen - 3135
6 - 8 - 10 - 12 - 14 - 16 - 18 - 22 - 26 - 32 - 42 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Koninklijk Atheneum, Papiermolenstraat 103


5. DE KLINGE (SINT-GILLIS-WAAS) - Kommiezentocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Wandelclub Gasthofstappers De Klinge - 3201
6 - 10 - 15 - 20 - 25 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12


6. WERCHTER - Aspergedabberstocht
Provincie Vlaams-Brabant
WK Werchter - 4042
5 - 8 - 12 - 15 - 20 - 25 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Parochiezaal De Wal, Walstraat


7. WUUSTWEZEL - Euraudax Kapellen
Provincie Antwerpen
Euraudax Belgie - 4258
25 km
Start : 10.00 u - Café Pothoek, Bredabaan 912


8. WATERMAAL-BOSVOORDE - Zoniënmarsklanken
Provincie Brussels Hoofdstedelij
VZW Gemeenschapscentrum WABO - Wandelen - 4457
5 - 10 - 15 - 20 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Gemeenschapscentrum WABO, Delleurlaan 39


9. TIELT - Plattelandstocht
Provincie West-Vlaanderen
Watewystappers Tielt - 5423
6 - 12 - 21 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Feestzaal VTI, Grote Hulststraat 28


10. MEETKERKE - Meetkerkse Moerentocht
Provincie West-Vlaanderen
Sportraad Zuienkerke - 5449
6 - 10 - 14 - 18 - 24 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Sportcentrum, Oude Molenweg 15


11. GELUVELD - 3de Bossentocht
Provincie West-Vlaanderen
Drevestappers Zonnebeke - 5542
5 - 10 - 12 - 15 - 20 - 26 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - O.C. 't Gelevelt, Geluveldplaats 15


12. AUDERGHEM (BRUSSEL) - Lentetocht
Provincie Brussels Hoofdstedelij
La Bruegelienne Bruxelles - BBW 048
5 - 10 - 15 - 20 - 30 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Lutgardiscollege, de Wahalaan 11


13. ATH - 47ste Marche Internationale du Pays Vert
Provincie Henegouwen
Les Amis de la Nature Ath - HT 004
6 - 12 - 21 - 30 - 42 km
Start : 7.00 - 15.00 u - College Saint Julien, Rue de la Station 17


14. MELEN - 46ste Marche des Gais Lurons
Provincie Luik
Les Gais Lurons Melen - LG 050
4 - 7 - 13 - 21 - 30 km
Start : 6.30 - 14.00 u - Centre Culturel, Rue de l'Enseignement 2


15. STAVELOT - 42ste Grande Marche Internationale
Provincie Luik
Stavelot Marche Club - LG 142
4 - 7 - 13 - 21 - 30 km
Start : 6.30 - 14.00 u - College Saint Remacle, Rue Marlennes 3


16. GELBRESSEE - 4de Marche de printemps
Provincie Namen
Les Castors des Comognes de Vedrin - NA 040
4 - 6 - 12 - 20 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle U.S. Gelbressée, Rue Notre-Dame du Vivier