ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Januari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Wandelkalender
2018
Januari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Februari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Maart 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

April 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Mei 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Juni 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Juli 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Augustus 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

September 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Oktober 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

November 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

December 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            


Zondag 18 maart 2018

1. SINT-JOZEF-RIJKEVORSEL - Pensentocht
Provincie Antwerpen
't Beerke Beerse - 1019
4 - 6 - 7 - 12 - 17 - 22 - 25 - 30 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Parochiezaal Sint-Jozef, Pastoor Lambrechtsstraat 1


2. ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER - 22ste Torekenstocht
Provincie Antwerpen
WSV Neteland Duffel - 1037
6 - 12 - 15 - 20 - 30 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Parochiezaal, Leemstraat 15


3. EVERSEL (HEUSDEN-ZOLDER) - 30ste Sint-Baafstocht
Provincie Limburg
Wandelend Paal - 2023
4 - 6 - 12 - 16 - 20 - 30 - 42 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal Sint-Baaf, Padbroekweg 1


4. ROTEM - 35ste Lentewandeling
Provincie Limburg
Postwandelclub Dilsen - 2029
4 - 8 - 13 - 22 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiecentrum, Hoogbaan


5. WAASMUNSTER - 21ste Ommegangtocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Roosenberg Wandelclub Waasmunster - 3029
6 - 12 - 20 km
Start : 8.00 - 15.00 u - P.O.C., Rivierstraat 14


6. GENTBRUGGE - Floratochten
Provincie Oost-Vlaanderen
Florastappers Gent - 3103
5 - 6 - 8 - 11 - 14 - 17 - 21 - 24 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - De Vierde Zaal, Driebeekstraat 2


7. NIEUWRODE (HOLSBEEK) - 20ste Maartsebuientocht
Provincie Vlaams-Brabant
WSV Holsbeek - 4043
4 - 6 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - C.C. Het Buurthuis, Dorp 7


8. BOUTERSEM - Maartse Buientocht
Provincie Vlaams-Brabant
Boutersem Sportief - 4050
4 - 8 - 12 - 20 - 25 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Cultureel Centrum, Kerkomsesteenweg 55


9. WOLVERTEM - 35ste Crackstochten
Provincie Vlaams-Brabant
Wandelclub Cracks Wolvertem - 4130
5 - 9 - 12 - 17 - 23 - 30 - 43 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Sportschuur, Populierenlaan 20


10. MOORSEL (TERVUREN) - 3de Voorjaarswandeling
Provincie Vlaams-Brabant
Vreugdestappers Huldenberg - 4386
6 - 12 - 18 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiezaal Sint-Jozef, Moorselstraat 203


11. PLOEGSTEERT - 4de Mars van de Kleiputten
Provincie Henegouwen
Wervikse Wandelsport Vereniging - 5061
4 - 10 - 14 - 18 - 24 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Sociaal Centrum van de Steenbakkerijen, Touquetstraat 228


12. SIJSELE - 16de Tocht rondom Sijsele
Provincie West-Vlaanderen
Feestcomité De Marollen Sijsele - 5202
6 - 12 - 18 - 24 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Gemeentelijke Turnzaal, Lindenplein


13. WAREGEM - 4de Kleine Steepletocht
Provincie West-Vlaanderen
Het Wandelend Paard Waregem - 5477
5 - 9 - 12 - 18 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zonneburcht, Sint-Jozefsstraat 3


14. LESDAIN (BRUNEHAUT) - 40ste Marche des Jonquilles
Provincie Henegouwen
Mont-Marche Tournai - HT 075
6 - 12 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 16.00 u - Serres Duroisin, Rue de la Forêt 6


15. AUBEL - Marche des Compagnons de Saint-Hubert
Provincie Luik
Les Compagnons de Saint-Hubert - LG 015
4 - 7 - 12 - 21 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Hall Omnisport, Chemin de la Kan


16. HODY - 27ste Marche des Djoyeus
Provincie Luik
Les Djoyeus d'a Tultay - LG 172
4 - 7 - 12 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle Li Hody's, Chemin du Moulin 20


17. PIERRARD (VIRTON) - 32ste Marche de la Gaume
Provincie Luxemburg
La Godasse Gaumaise - LUX 033
6 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Institut des Arts et Métiers, Rue d'Arlon 112


18. COURRIERE - 32ste Marche des Primevères
Provincie Namen
Les Piverts de Courrière - NA 049
6 - 12 - 20 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle Cécilia, Rue du Fays 32