ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Juli 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Wandelkalender
2020
Januari 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Februari 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Maart 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

April 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Mei 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Juni 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Juli 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Augustus 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

September 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Oktober 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

November 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

December 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Zaterdag 17 oktober 2020

1. GROTE-SPOUWEN - Herfsttocht
Provincie Limburg
WSV Eurek@ Hoeselt - 2102
4 - 7 - 11 - 20 - 27 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Blondeswinning, Sapstraat 25


2. RONSE - Herfst op zijn mooist
Provincie Oost-Vlaanderen
WSV Chatons Ronse - 3376
4 - 10 - 14 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal C.O.C., Ephrem de Malanderplein 7


3. RILLAAR - 16de Tienbundertocht
Provincie Vlaams-Brabant
WSC Langdorp - 4006
5 - 8 - 12 - 16 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Kortakkerzaal, Kortakker


4. HAMME-MILLE - Euraudax Mardax
Provincie Waals-Brabant
Euraudax Belgie - 4258
25 - 50 km
Start : 9.00 u en 14.00 u - Salle Communale, Rue Auguste Goemans 20


5. TORHOUT - Groenhovebostocht
Provincie West-Vlaanderen
WSJV Nacht van Vlaanderen Torhout - 5100
7 - 14 - 18 - 23 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Zaal Rozendale, Rozeveldstraat 34


6. REKKEM (MENEN) - 27ste Open Grenstocht
Provincie West-Vlaanderen
De 12 uren van Lauwe - 5217
4 - 7 - 14 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeentelijke Basisschool - Zaal Barthel, Moeskroenstraat 525


7. MONTIGNIES-SUR-SAMBRE - 45ste Marche du Pays de Charleroi
Provincie Henegouwen
Les Traîne-Savates Montignies-sur-Sambre - HT 009
4 - 7 - 14 - 21 - 42 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Cercle Saint-Charles, Rue de l'Eglise 72


8. WARSAGE - 44ste Marche Charlemagne
Provincie Luik
Marcheurs Alliance Warsage - LG 103
4 - 7 - 13 - 21 - 32 km
Start : 6.30 - 14.00 u - Salle Alliance, Rue des Combattants 1