ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Maart 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Wandelkalender
2021
Januari 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Februari 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Maart 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

April 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Mei 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Juni 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Juli 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Augustus 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

September 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Oktober 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

November 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

December 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Zondag 16 mei 2021

1. 'S GRAVENWEZEL - 42ste Consciencetocht
Provincie : Antwerpen
Bosgeuzen Voorkempen - 1006
6 - 9 - 12 - 16 - 21 - 26 - 32 - 40 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Dorpshuis, Kerkstraat 24


2. MECHELEN - Walk for nature
Provincie : Antwerpen
Wandelclub Opsinjoorke Mechelen - 1129
7 - 14 - 21 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Parochiezaal Ons Huis, Battelse Bergen 28


3. OEVEL - 24ste Pannenkoekentocht
Provincie : Antwerpen
WSC De Blauwvoet - 1404
6 - 12 - 18 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Sportcentrum Voetbalterreinen Blauwvoet, Ilsestraat 106


4. GENK - 51ste Promotocht
Provincie : Limburg
WSV De Heikneuters Genk - 2006
4 - 6 - 8 - 12 - 17 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Don Bosco College, Berm 12


5. DIEST - 41ste Mariëndaaltocht
Provincie : Vlaams-Brabant
WSV Wandelend Paal - 2023
4 - 7 - 12 - 16 - 20 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - CVO De Oranjerie, Boudewijnvest 3


6. ELVERSELE - Wandel Mee Dag
Provincie : Oost-Vlaanderen
Wandelklub Temse - 3182
6 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Emiel Naudtszaal, Hof ter Elstlaan 2c


7. SINT-LIEVENS-HOUTEM - 33ste Lentetocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
WSV Land van Rhode Oosterzele - 3196
5 - 7 - 10 - 14 - 18 - 21 - 25 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiecentrum Sint-Michaël, Kloosterstraat


8. BLANDEN - Meerdaal Nature Trail
Provincie : Vlaams-Brabant
WSP Heverlee-Leuven - 4005
5 - 7 - 13 - 16 - 22 - 25 - 30 - 35 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Gemeentelijk Ontmoetingscentrum Blanden, Bierbeekstraat 8b


9. DE PANNE - Picontocht - 31ste Wandelsessie van de Westhoek
Provincie : West-Vlaanderen
Wandelclub De Duintrappers Westende - 5008
6 - 12 - 15 - 18 - 24 - 31 km
Start : 7.30 - 15.00 u - De Boare, Koningsplein 1


10. IEPER - 49ste Int. Driedaagse Wandeltocht
Provincie : West-Vlaanderen
Organisatiecomité 100 km van Ieper - 5194
6 - 10 - 15 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Fenixzaal Jeugdstadion, Leopold III - laan 16


11. LANGEMARK - Vijfwegentocht
Provincie : West-Vlaanderen
WSV De Colliemolen Oostnieuwkerke-Staden - 5328
5 - 7 - 11 - 15 - 23 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Zaal 't Madointje, Klerkenstraat 128


12. ANDERLECHT - 18de Mars Champêtre dans la Vallée de la Pede
Provincie : Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Police Walkers Anderlecht - BBW 053
5 - 7 - 14 - 21 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Gemeenteschool, Fruitstraat 73


13. BRAINE-LE-COMTE - 43ste Marche Provinciale du Hainaut
Provincie : Henegouwen
Comité Provincial du Hainaut - HT 000
5 - 10 - 20 - 25 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Ecole Notre-Dame, Rue des Viviers


14. HANNUIT - 37ste Marche des Gaufres
Provincie : Luik
Les Marcheurs des Echos de la Mehaigne - LG 044
4 - 7 - 12 - 18 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Foyer Saint Christophe ASBL, Rue Lambert Mottart 21


15. LA REID - Marche des Lursons
Provincie : Luik
Les Lursons de La Reid - LG 163
4 - 7 - 13 - 20 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Internat Institut Provincial, Rue Haftay 738


16. VIROINVAL (NISMES) - Marche des Orchidées
Provincie : Namen
Les Crayas du Thiry - NA 053
4 - 6 - 12 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle Espoir et Fraternité, Rue du Calvaire