ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
December 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Wandelkalender
2021
Januari 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Februari 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Maart 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

April 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Mei 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Juni 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Juli 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Augustus 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

September 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Oktober 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

November 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

December 2021
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Zondag 15 augustus 2021

1. WECHELDERZANDE - 28ste Hartje der Kempen
Provincie : Antwerpen
Wandelclub Zandstappers Wechelderzande - 1044
6 - 9 - 12 - 20 - 22 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - PC De Zandfluiter, Tulpenlaan 1


2. LEOPOLDSBURG - Chazaltocht
Provincie : Limburg
WSV De Kampse Wandelaars - 2019
4 - 6 - 8 - 12 - 22 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal Orbis, Nicolaylaan 77


3. TONGEREN - Eburonentocht
Provincie : Limburg
Tongerse Wandelvrienden - 2052
4 - 8 - 12 - 16 - 21 km
Start : 7.00 - 14.30 u - V.I.I.O. - Humaniora college, Sint-Truidersteenweg 17


4. KRUIBEKE - 22ste Barbierbeektocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
Wandelclub De Lachende Klomp Nieuwkerken-Waas - 3025
7 - 10 - 15 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeentelijke Lagere School, Bazelstraat 33


5. OOSTERZELE - 4de Oogsttocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
WSV Land van Rhode Oosterzele - 3196
6 - 10 - 14 - 18 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Den Amb8, Lange Ambachtstraat 42


6. KAPELLE-OP-DEN-BOS - Evert Larock-tocht - geannuleerd
Provincie : Vlaams-Brabant
Ochtendgloren Kapelle-op-den-Bos - 4164
6 - 12 - 16 - 20 - 28 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Sint-Theresiacollege, Veldstraat 11


7. BOUTERSEM - Gordel rond Boutersem
Provincie : Vlaams-Brabant
Boutersem Wandelt - 4541
4 - 8 - 12 - 16 - 20 - 24 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Feestzaal, Kerkomsesteenweg 53


8. HERTSBERGE - Bulskampveldtocht
Provincie : West-Vlaanderen
Wandelclub Beernem - 5009
4 - 6 - 11 - 15 - 21 - 25 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Parochiaal Centrum 't Bulscampvelt, Wingensestraat 2


9. WEVELGEM - MannaVital - Leietocht (voorinschrijving)
Provincie : West-Vlaanderen
De 7 Mijl-Stappers Moorsele - 5411
50 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Zaal Leyedaele, Grote Markt 4


10. CHIMAY - 25ste Marche des Vallées de la Thiérache - geannuleerd
Provincie : Henegouwen
Les Marcheurs d'Imbrechies en Thiérache - HT 073
5 - 10 - 14 - 21 - 30 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Collège Saint-Joseph, Rue de Virelles 75


11. HOUSSE - 48ste Marche des beautés locales
Provincie : Luik
Les Trafteus Housse - LG 066
4 - 6 - 12 - 18 - 24 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle Communale La Jeunesse, Cours des Mayeurs 6


12. BELLEVAUX-LIGNEUVILLE - 42ste Marche Internationale - geannuleerd
Provincie : Luik
Club des Marcheurs de Bellevaux - LG 139
4 - 6 - 12 - 20 - 25 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - ASBL De Belva, Route de l'Amblève 18


13. NOIREFONTAINE - 18de Grande Marche des Croisés
Provincie : Luxemburg
Les Sabots de Godefroy - LUX 041
6 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Salle La Caoïlire, Rue de la Gare 22


14. SART-EUSTACHE - Marche de la Mi-Août
Provincie : Namen
Footing Club Fosses-la-Ville - NA 001
4 - 6 - 12 - 18 - 25 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle de l'Ecole, Place de Sart-Eustache 6