Maart 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
|
|
|
|
Januari 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
Februari 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
Maart 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
|
|
|
|
|
|
1. WECHELDERZANDE - 28ste Hartje der Kempen
Provincie : Antwerpen
Wandelclub Zandstappers Wechelderzande - 1044
6 - 9 - 12 - 20 - 22 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - PC De Zandfluiter, Tulpenlaan 1
2. LEOPOLDSBURG - Chazaltocht
Provincie : Limburg
WSV De Kampse Wandelaars - 2019
4 - 6 - 8 - 12 - 22 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal Orbis, Nicolaylaan 77
3. TONGEREN - Eburonentocht
Provincie : Limburg
Tongerse Wandelvrienden - 2052
4 - 8 - 12 - 16 - 21 km
Start : 7.00 - 14.30 u - V.I.I.O. - Humaniora college, Sint-Truidersteenweg 17
4. KRUIBEKE - 22ste Barbierbeektocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
Wandelclub De Lachende Klomp Nieuwkerken-Waas - 3025
7 - 10 - 15 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeentelijke Lagere School, Bazelstraat 33
5. OOSTERZELE - 4de Oogsttocht
Provincie : Oost-Vlaanderen
WSV Land van Rhode Oosterzele - 3196
6 - 10 - 14 - 18 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Den Amb8, Lange Ambachtstraat 42
6. KAPELLE-OP-DEN-BOS - Evert Larock-tocht
- geannuleerd
Provincie : Vlaams-Brabant
Ochtendgloren Kapelle-op-den-Bos - 4164
6 - 12 - 16 - 20 - 28 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Sint-Theresiacollege, Veldstraat 11
7. BOUTERSEM - Gordel rond Boutersem
Provincie : Vlaams-Brabant
Boutersem Wandelt - 4541
4 - 8 - 12 - 16 - 20 - 24 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Feestzaal, Kerkomsesteenweg 53
8. HERTSBERGE - Bulskampveldtocht
Provincie : West-Vlaanderen
Wandelclub Beernem - 5009
4 - 6 - 11 - 15 - 21 - 25 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Parochiaal Centrum 't Bulscampvelt, Wingensestraat 2
9. WEVELGEM - MannaVital - Leietocht (voorinschrijving)
Provincie : West-Vlaanderen
De 7 Mijl-Stappers Moorsele - 5411
50 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Zaal Leyedaele, Grote Markt 4
10. CHIMAY - 25ste Marche des Vallées de la Thiérache
- geannuleerd
Provincie : Henegouwen
Les Marcheurs d'Imbrechies en Thiérache - HT 073
5 - 10 - 14 - 21 - 30 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Collège Saint-Joseph, Rue de Virelles 75
11. HOUSSE - 48ste Marche des beautés locales
Provincie : Luik
Les Trafteus Housse - LG 066
4 - 6 - 12 - 18 - 24 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle Communale La Jeunesse, Cours des Mayeurs 6
12. BELLEVAUX-LIGNEUVILLE - 42ste Marche Internationale
- geannuleerd
Provincie : Luik
Club des Marcheurs de Bellevaux - LG 139
4 - 6 - 12 - 20 - 25 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - ASBL De Belva, Route de l'Amblève 18
13. NOIREFONTAINE - 18de Grande Marche des Croisés
Provincie : Luxemburg
Les Sabots de Godefroy - LUX 041
6 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Salle La Caoïlire, Rue de la Gare 22
14. SART-EUSTACHE - Marche de la Mi-Août
Provincie : Namen
Footing Club Fosses-la-Ville - NA 001
4 - 6 - 12 - 18 - 25 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle de l'Ecole, Place de Sart-Eustache 6
|
|
|