ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Mei 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Wandelkalender
2019
Januari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Februari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Maart 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

April 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Mei 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Juni 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Juli 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Augustus 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

September 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Oktober 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

November 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

December 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Zondag 14 juli 2019

1. MERKSEM - 44ste Ronde van de Voorkempen
Provincie Antwerpen
Merksemse Wandelclub De Stroboeren - 1056
5 - 7 - 10 - 16 - 21 - 34 - 42 - 50 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Feestzaal Fort van Merksem, Fortsteenweg 120


2. TISSELT - Vriendschapstocht
Provincie Antwerpen
De Vaartlandstappers - 1110
6 - 11 - 15 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Voetbalchalet Sporting Tisselt, Brielen 5


3. BEVERLO - Zomertocht
Provincie Limburg
Wandelclub Paul Gerard Beringen - 2051
4 - 8 - 12 - 16 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Buurthuis De Kardijk, Burgemeester Heymansplein 14a


4. VAL-MEER - Mergeltocht
Provincie Limburg
De Mergelstappers Riemst - 2111
4 - 8 - 12 - 20 km
Start : 6.30 - 16.00 u - Zaal de Geel, Grote Straat 74


5. SINT-MARIA-AALTER (AALTER) - 49ste Guldensporentochten
Provincie Oost-Vlaanderen
WSV De Lachende Wandelaars Aalter - 3003
5 - 10 - 15 - 20 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Gemeentezaal, Wingenestraat 12


6. VLEKKEM - Zomertocht
Provincie Oost-Vlaanderen
WSV De Kadees Aalst - 3063
6 - 12 - 18 - 26 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Sint-Janshof, Keerstraat 218


7. GELRODE - 32ste Zomertocht
Provincie Vlaams-Brabant
WSC Langdorp - 4006
4 - 8 - 12 - 16 - 20 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Parochiezaal, Rillaarsebaan 134


8. MOLLEM (ASSE) - Hopduveltochten
Provincie Vlaams-Brabant
WRC Manke Fiel Asse - 4046
3 - 5 - 7 - 10 - 14 - 21 - 30 - 35 km
Start : 7.00 - 15.00 u - 't Kloosterhof, Kouter 2


9. KLIJTE (HEUVELLAND) - 26ste Pottebrekers - Panoramatocht
Provincie West-Vlaanderen
Wandelclub De Westhoekstappers Vlamertinge - 5205
6 - 12 - 18 - 24 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - O.C. De Fontein, Dikkebusstraat 30


10. HARELBEKE - 20ste Gaverstocht
Provincie West-Vlaanderen
WSV De Briganttrotters Ingelmunster - 5245
7 - 14 - 21 - 28 km
Start : 7.00 - 15.00 u - VTI, Stasegemsesteenweg 40


11. WAREGEM - Waregemse Gordel - 5 €
Provincie West-Vlaanderen
Waregemse Gordel - 5535
6 - 12 - 18 - 21 km
Start : 7.30 - 16.00 u - Tent, Zuiderpromenade


12. MONTIGNY-LE-TILLEUL - 35ste Marche de l'Amitié
Provincie Henegouwen
Les Marcheurs du XII de Marcinelle - HT 011
6 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle Saint-Martin, Rue de l'Eglise


13. MALMEDY - 47ste Marche Internationale
Provincie Luik
Malmédy-Marche - LG 020
4 - 7 - 12 - 16 - 21 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle La Fraternité, Place de la Fraternité 2


14. GRAND-HALLET - 23ste Marche des Trois Sources
Provincie Luik
Les Amis du Henry Fontaine Grand-Hallet - LG 174
4 - 6 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle Le Foyer, Rue Mayeur J. Debras


15. MASSUL - Marche d'Eté
Provincie Luxemburg
Objectif 10.000 Les Fossés - LUX 030
4 - 6 - 12 - 20 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Salle Les Sorbiers , Route de Saint Monon


16. CELLES - 34ste Marche d'Eté
Provincie Namen
Les Fougnans Ciney - NA 044
4 - 7 - 12 - 22 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle La Miranda, Ferme de la Cour