ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
April 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


Wandelkalender
2019
Januari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Februari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Maart 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

April 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Mei 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Juni 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Juli 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Augustus 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

September 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Oktober 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

November 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

December 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Zondag 14 april 2019

1. BROECHEM - 39ste Internationale Wandeltocht - Walk2Gether
Provincie Antwerpen
WSV De Ranstuilen Ranst - 1017
4 - 7 - 11 - 15 - 20 - 25 - 30 - 42 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Evenementenhal Den Boomgaard, Antwerpsesteenweg


2. BOOM - 5de Kleiputtentocht
Provincie Antwerpen
WSV Schorrestappers Boom - 1402
4 - 7 - 9 - 12 - 14 - 21 - 28 km
Start : 7.00 - 15.00 u - APB De Schorre, Schommelei 1


3. KURINGEN (HASSELT) - Herkenrodetocht
Provincie Limburg
WSV De Rakkers Hasselt - 2014
4 - 7 - 12 - 16 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal De Biekaar, Sint-Jozefsplein 8


4. OPOETEREN - Oetertocht
Provincie Limburg
Wandelclub Sport + Kinrooi - 2036
4 - 8 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Ontmoetingshuis De Riet, Schoolstraat 20


5. MACHELEN-AAN-DE-LEIE (ZULTE) - 17de Kunsttocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Wandelclub Natuurvrienden Deinze - 3140
6 - 10 - 15 - 20 - 25 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Emmaüsinstituut, Leihoekstraat 7


6. ZELE - 35ste Reynaerttochten
Provincie Oost-Vlaanderen
Reynaertstappers Belsele-Sinaai - 3150
6 - 10 - 17 - 22 - 25 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Basisschool Zonnewijzer, Kouterstraat 108


7. BRAKEL - 6de Vlaanderens Mooiste
Provincie Oost-Vlaanderen
Everbeekse Wandeltochten - 3282
6 - 12 - 18 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Go! Atheneum De Feniks, Kasteelstraat 32


8. ASSE - Manke Fieltochten
Provincie Vlaams-Brabant
WRC Manke Fiel Asse - 4046
5 - 7 - 10 - 14 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - 't Jass, Asphaltcosite 20


9. WINKSELE - 18de Old Timetocht
Provincie Vlaams-Brabant
Wandelclub Old Time Veltem Beisem - 4101
2 - 4 - 6 - 8 - 10 - 12 - 16 - 20 - 25 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Sportzaal Warot, Warotstraat


10. POPERINGE - 29ste Hoppelandtocht
Provincie West-Vlaanderen
De Witsoonestappers Krombeke - 5180
7 - 12 - 18 - 22 - 27 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Sint-Janscollege, Burgemeester Bertenplein 32


11. MOORSELE (WEVELGEM) - 19de Stekseltocht
Provincie West-Vlaanderen
De 7 Mijl-Stappers Moorsele - 5411
4 - 8 - 10 - 15 - 20 - 27 km
Start : 7.00 - 15.00 u - O.C. De Stekke, Sint-Maartensplein


12. MEETKERKE - Meetkerkse Moerentocht
Provincie West-Vlaanderen
Sportraad Zuienkerke - 5449
5 - 6 - 10 - 13 - 15 - 18 - 24 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Sportcentrum, Oude Molenweg 15


13. DEUX-ACREN - Marche du Pays des Carrières
Provincie Henegouwen
Les Vaillants Acrenois - HT 050
5 - 10 - 15 - 20 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle Pascale Delbecq, Rue Botrieux 2c


14. WAREMME - 40ste Marche Internationale
Provincie Luik
Les Amis du Tumulus Waremme - LG 136
4 - 9 - 13 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Ecole Athénée Royal, Rue du Fond d'Or


15. ANHEE - 32ste Marche de la Molignée
Provincie Namen
Les Djales d' Anhee - NA 052
4 - 6 - 12 - 18 - 22 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Hall Omnisports, Rue de Saint Stamp