Maart 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
|
|
|
|
Januari 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
Februari 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
Maart 2021 |
Ma |
Di |
Wo |
Do |
Vr |
Za |
Zo |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
|
|
|
|
|
|
1. DUFFEL - 31ste Ter Elsttocht
- geannuleerd
Provincie : Antwerpen
WSV Neteland Duffel - 1037
6 - 12 - 18 - 21 - 30 km
Start : 7.30 - 15.00 u - Gemeentelijk Technisch Instituut, Rooienberg 20
2. WILDERT-ESSEN (ESSEN) - Rose Gronontocht - Walk2Gether
Provincie : Antwerpen
Wandelclub De Sint-Jansstappers Essen - 1287
6 - 12 - 18 - 25 - 35 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Parochiecentrum Den Baptist, Sint-Jansstraat 146
3. GENK - Melbergtocht
Provincie : Limburg
WSV De Heikneuters Genk - 2006
6 - 8 - 12 - 17 - 20 km
Start : 8.00 - 15.00 u - School De Schom, De Schom 8
4. WAASMUNSTER - 46ste Oktober- en Kastanjetochten
- geannuleerd
Provincie : Oost-Vlaanderen
Roosenberg Wandelclub Waasmunster - 3029
6 - 12 - 20 km
Start : 8.00 - 15.00 u - P.O.C., Rivierstraat 14
5. SINT-PIETERS-LEEUW - Streekbierentocht
Provincie : Vlaams-Brabant
Wandelclub Sint-Pieters-Leeuw - 4028
5 - 10 - 15 - 20 - 25 km
Start : 7.15 - 15.00 u - O.C. Zonnig Leven, Jan Vanderstraetenstraat 198
6. DIEST - 26ste Oranjetocht
Provincie : Vlaams-Brabant
VOS Schaffen - 4049
4 - 8 - 12 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Den Amer, Boudewijnvest 5
7. STERREBEEK - 31ste Herfsttocht
Provincie : Vlaams-Brabant
Wandelclub De Parkvrienden Zaventem - 4165
5 - 8 - 12 - 16 - 20 - 25 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Zaal Ons Huis, Kerkdries 2-26
8. ZEDELGEM - 38ste Zilleghemtocht
Provincie : West-Vlaanderen
Wandelclub Vier op een Rij Groot-Zedelgem - 5137
4 - 6 - 12 - 18 - 21 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Dienstencentrum De Braambeier, Loppemsestraat 14a
9. BOEZINGE - Van Sas tot Sas tocht
Provincie : West-Vlaanderen
Wandelclub Nooit Moe Boezinge - 5207
7 - 10 - 15 - 20 - 25 km
Start : 7.00 - 15.00 u - O.C. Ten Vrielande, Brugseweg
10. RUMBEKE - 2de Pompoentjestocht
Provincie : West-Vlaanderen
DSF - Kloenstappers - 5546
4 - 6 - 12 - 18 - 24 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Tennisclub Rista, Wervikhovestraat 7
11. BINCHE - 45ste Marche de la Police
Provincie : Henegouwen
Les Marcheurs de la Police de Binche - HT 025
4 - 6 - 12 - 20 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle du Kursaal, Avenue Wanderpepen 30
12. WELKENRAEDT - 45ste Marche d'Automne
Provincie : Luik
Pomona Trotters Welkenraedt - LG 112
3 - 6 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Centre Sportif, Rue Grétry 10
13. FLORZE (SPRIMONT) - Marche des Légendes
- geannuleerd
Provincie : Luik
Les Légendes de Florzé - LG 173
4 - 6 - 12 - 21 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle de la Renaissance, Rue Vieille Chera 6
14. HABAY-LA-NEUVE - Les Sentiers du Domaine de la Princesse
Provincie : Luxemburg
Les Bourlingueurs du Sud - LUX 040
6 - 12 km
Start : 8.00 - 14.00 u - Complexe Sportif et Culturel, Place Pierre Nothomb 5
|
|
|