ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
November 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Wandelkalender
2019
Januari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Februari 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Maart 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

April 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Mei 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Juni 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Juli 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Augustus 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

September 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Oktober 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

November 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

December 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Zondag 1 september 2019

1. SCHELLE - 42ste Wandeling door de Rupelstreek
Provincie Antwerpen
WSV Schelle - 1012
4 - 7 - 12 - 17 - 21 - 28 - 35 - 43 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Gemeentelijke Basisschool De Klim, Provinciale Steenweg


2. MERKSPLAS - Grote Wandel2daagse in het Land van Mark & Merkske
Provincie Antwerpen
De Noorderkempen Hoogstraten - 1038
6 - 12 - 20 - 30 - 42 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Lokaal Koninklijke Sint-Sebastiaansgilde, Hofeinde 9


3. HOUTHALEN-HELCHTEREN - Heidetocht-Hengelhoef
Provincie Limburg
Samen uit Samen thuis - 2042
4 - 8 - 12 - 16 - 20 - 24 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Zaal Berkenveld, Bakkerstraat 90


4. MERELBEKE - 22ste Merelbeekse Wandeltocht
Provincie Oost-Vlaanderen
Postiljon Wandelclub Merelbeke - 3091
6 - 9 - 12 - 15 - 18 - 24 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - GITO, Potaardeberg 59


5. BUGGENHOUT - Internationale Kwaktocht
Provincie Oost-Vlaanderen
WSV De Vossen Buggenhout - 3139
4 - 7 - 10 - 14 - 21 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Gemeentelijke basisschool 't Sprinkhaantje, Collegestraat 1


6. SCHOONDIJKE - NL - Moaneblusserstocht
Provincie Nederland
W.V. Voor de Wind - 3440
6 - 12 - 18 - 24 - 30 - 36 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Bistro De Buut, Dorpsplein 1


7. AVERBODE - Wittetocht
Provincie Vlaams-Brabant
Wandelclub De Grashoppers Keiberg - 4044
6 - 8 - 10 - 12 - 15 - 20 - 25 - 30 - 42 - 50 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Sporthal, Vorststraat 55


8. GITS - 31ste Stoomtuigwandeling
Provincie West-Vlaanderen
Gitse Wandelclub Voetje voor Voetje - 5216
4 - 6 - 10 - 15 - 21 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Sporthal Ogierlande, Torhoutstraat 6


9. LEFFINGE - Tempelierstocht
Provincie West-Vlaanderen
De Spoetnikstappers Leffinge - 5363
7 - 14 - 24 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Tearoom De Bootsman, Vaartdijk-Noord


10. NIEUWMUNSTER - 15de Oudlandpoldertocht
Provincie West-Vlaanderen
Sportraad Zuienkerke - 5449
5 - 6 - 12 - 18 - 24 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Zaal De Bommel, Doelhofstraat 26


11. HOUFFALIZE - WalkOn Wandelclassics - Plus Wandeldag
Provincie Luxemburg
Wandelsport Vlaanderen - 9999
6 - 10 - 15 - 20 - 25 km
Start : 8.00 - 15.00 u - Vayamundo, Ol Fose d'Outh 1


12. BRUGELETTE - 45ste Marche de la Vallée de la Dendre
Provincie Henegouwen
Les Sucriers Brugelette - HT 001
4 - 8 - 12 - 20 - 30 km
Start : 6.30 - 15.00 u - Salle Omnisports, Avenue Gabrielle Petit 3


13. ANS - 46ste Marche en Hesbaye
Provincie Luik
La Savate Alleuroise - LG 032
4 - 7 - 13 - 17 - 24 - 30 km
Start : 7.00 - 15.00 u - Salle Henriette Brenu, Rue Gilles Magnée


14. MASBOURG - 46ste Marche de Jour
Provincie Luxemburg
Marcheurs de la Masblette Masbourg - LUX 027
6 - 12 - 20 - 30 km
Start : 7.00 - 14.00 u - Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert


15. FLORENNES - 39ste Marche des Ducs
Provincie Namen
Les Bergeots Florennes - NA 028
4 - 7 - 12 - 21 - 30 km
Start : 6.00 - 15.00 u - Salle Saint Joseph, Rue de Corenne 1