ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

1. 14/1/2017 - ANDENNE   -   Marche Floreffe - Andenne (voorinschrijving)
  La Caracole Andennaise - NA 056
  50 km
  Start : 6.00 u   -   Salle Paroissiale, Rue Camus 62


2. 28/1/2017 - HAVRE   -   28ste Marche Saint-Georges
  Les Marcheurs de la Police de Mons - HT 061
  6 - 12 - 20 - 30 - 43 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Salle Calva, Rue du Dépôt


3. 12/2/2017 - ELINGEN (PEPINGEN)   -   10de Het Pajottenland op zijn mooist
  Halfoogstvrienden Bellingen - 4360
  7 - 10 - 15 - 20 - 25 - 32 - 42 - 50 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Parochiezaal, Zwarte Molenstraat 25


4. 18/2/2017 - LINKHOUT (LUMMEN)   -   Wintertocht - Trofee Harten Vijf
  WSV Horizon Donk - 2066
  4 - 9 - 13 - 20 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Parochiezaal, Linkhoutstraat


5. 5/3/2017 - TORHOUT   -   33ste Verloren Kost Tocht
  WSJV Nacht van Vlaanderen Torhout - 5100
  4 - 10 - 14 - 20 - 26 - 35 - 42 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Zaal De Mast, Industrielaan 2


6. 11/3/2017 - RONSE   -   Super Klijpe tocht
  De Chatons Ronse - 3376
  5 - 10 - 14 - 21 - 35 - 50 - 60 km
  Start : 6.00 - 14.30 u   -   Koninklijk Atheneum, Gustave Royerslaan 39


7. 25/3/2017 - ZEDELGEM   -   27ste Leeuwtocht
  Wandelclub Vier op een Rij Groot-Zedelgem - 5137
  6 - 12 - 18 - 21 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Spes Nostra Instituut, Pastoor Staelensstraat 4


8. 26/3/2017 - GOOIK   -   18de Camtocht
  De Heidetochten Kester-Gooik - 4358
  6 - 10 - 16 - 21 - 27 - 32 - 38 - 42 - 50 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Zaal Familia, Bronnenweg 2


9. 26/3/2017 - SCHERPENHEUVEL   -   Grashopperstocht
  Wandelclub De Grashoppers Keiberg - 4044
  4 - 6 - 10 - 12 - 15 - 20 - 25 - 30 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Gemeenschapscentrum Den Egger, August Nihoulstraat 74


10. 1/4/2017 - KOEKELARE   -   Blarentocht
  Wandelclub Koekelare - 5127
  4 - 9 - 13 - 17 - 21 - 30 - 43 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Zaal De Balluchon, Moerestraat 19


11. 8/4/2017 - PHILIPPEVILLE   -   39ste Marche de Printemps
  Les 1000 Pattes Philippeville - NA 030
  5 - 12 - 21 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   C.A.R.P., Rue de la Gendarmerie 38


12. 9/4/2017 - BROECHEM   -   37ste Int. Wandeltocht - Walk2Gether
  WSV De Ranstuilen Ranst - 1017
  4 - 7 - 13 - 16 - 20 - 26 - 30 - 40 - 50 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Evenementenhal Den Boomgaard, Antwerpsesteenweg


13. 15/4/2017 - ZONNEBEKE   -   Driedaagse Kaaswandeltocht
  Drevetrotters Zonnebeke - 5078
  6 - 11 - 19 - 26 - 34 - 42 - 50 - 60 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   O.C. 't Zonnerad, Tresoriersstraat 5


14. 15/4/2017 - BLAUGIES   -   35ste Marche du Printemps
  Les Sans-Soucis Ghlin - HT 029
  5 - 10 - 20 - 40 - 50 - 60 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Salle Chez Nous, Rue de la Frontière


15. 15/4/2017 - MORTIER (BLEGNY)   -   Francorchamps-Mortier (voorinschrijving)
  Mortier c'est l' Pied - LG 176
  55 km
  Start : 5.30 - 7.00 u   -   Salle des Amis de la Jeunesse (vertrek bus), Route de Mortier 12


16. 22/4/2017 - JAMBES (NAMEN)   -   45ste Int. Wandeltocht
  Wallonia Namur - NA 009
  4 - 7 - 14 - 22 - 30 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Institut Mariette Delahaut, Rue de Géronsart 114


17. 28/4/2017 - DIEST   -   Ommegangtocht
  VOS Schaffen - 4049
  100 km
  Start : 21.00 u   -   KTA, Boudewijnvest 5


18. 29/4/2017 - DIEST   -   Ommegangtochten
  VOS Schaffen - 4049
  4 - 6 - 8 - 12 - 20 - 30 - 50 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   KTA, Boudewijnvest 5


19. 29/4/2017 - FALISOLLE   -   36ste Marche des Etoiles
  Les Kangourous de Falisolle - NA 035
  4 - 7 - 12 - 20 - 25 - 42 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Ecole des Soeurs, Rue Gaston Hérali 1


20. 29/4/2017 - 'S GRAVENWEZEL   -   42ste Scherpenheuveltocht - voorinschrijving
  Bosgeuzen Voorkempen - 1006
  17 - 36 - 56 km
  Start : 6.00 - 7.00 u   -   Smidse, Sint-Jobsesteenweg 44


21. 6/5/2017 - HALLE (ZOERSEL)   -   Scherpenheuveltocht
  WSV De Natuurvrienden Zoersel - 1410
  54 km
  Start : 5.45 u   -   Zaal Bremberg, Lotelinglaan 1


22. 6/5/2017 - CHATELET   -   48ste Marche de l'Ecureuil
  Club Pédestre Ecureuil de Châtelet - HT 006
  4 - 7 - 13 - 20 - 25 - 50 km
  Start : 6.30 - 14.00 u   -   Parc Communal, Rue des Campagnes 1


23. 13/5/2017 - DINANT   -   40ste Dinant-Givet-Dinant
  Batteurs de Cuir Dinant - NA 016
  42 - 60 km
  Start : 6.00 - 9.00 u   -   Salle La Balnéaire du Casino, Boulevard des Souverains


24. 14/5/2017 - STRIJLAND (GOOIK)   -   26ste Heidetochten
  De Heidetochten Kester-Gooik - 4358
  4 - 6 - 10 - 16 - 22 - 26 - 32 - 42 - 50 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Zaal Edele Brabant, Strijlandstraat 59


25. 20/5/2017 - DIEST   -   38ste Mariëndaaltocht
  Wandelend Paal - 2023
  4 - 7 - 12 - 16 - 20 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   CVO De Oranjerie, Boudewijnvest 3


26. 20/5/2017 - MASBOURG   -   Sentiers Ardennais
  Marcheurs de la Masblette Masbourg - LUX 027
  6 - 12 - 25 - 42 - 50 - 75 km
  Start : 6.00 - 14.00 u   -   Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert


27. 21/5/2017 - DIEST   -   38ste Mariëndaaltocht
  Wandelend Paal - 2023
  4 - 7 - 12 - 16 - 20 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   CVO De Oranjerie, Boudewijnvest 3


28. 25/5/2017 - BERTHEN - (FRANKRIJK)   -   23ste Tussen de Vlaamse Bergen
  Vlaemsch Huiseke Godewaersvelde - 5344
  6 - 12 - 21 - 33 - 41 - 50 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Feestzaal,


29. 25/5/2017 - ZOTTEGEM   -   23ste Egmonttocht
  WSV Egmont Zottegem - 3163
  6 - 12 - 18 - 24 - 32 - 42 - 50 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Feestzaal Bevegemse Vijvers, Bevegemse Vijvers 1


30. 27/5/2017 - IEPER   -   46ste Int. Driedaagse Wandeltocht
  Organisatiecomité 100 km van Ieper - 5194
  6 - 12 - 15 - 20 - 30 - 40 - 50 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Fenixzaal Jeugdstadion, Leopold III - laan 16


31. 27/5/2017 - KLUISBERGEN   -   100 km van Omloop Kluisbergen (voorinschrijving)
  Omloop Kluisbergen - 3034
  25 - 50 km
  Start : 6.30 - 10.00 u   -   Feestzaal De Brugzavel, Brugzavel 25b


32. 28/5/2017 - KLUISBERGEN   -   46ste Omloop Kluisbergen
  Omloop Kluisbergen - 3034
  6 - 12 - 18 - 25 - 50 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Feestzaal De Brugzavel, Brugzavel 25b


33. 1/6/2017 - TUBEKE   -   43ste Parijs-Tubeke (voorinschrijving)
  Les Roses Noires Tubize - BBW 007
  292 km
  Start : 15.00 u   -   Stade Leburton, Allée des Sports 7


34. 3/6/2017 - GELRODE   -   16de Panoramawandeling - Trofee Harten Vijf
  WSC Langdorp - 4006
  5 - 8 - 12 - 16 - 20 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Parochiezaal, Rillaarsebaan 134


35. 3/6/2017 - SAIVE   -   9de Saive-Banneux-Saive
  Cercle des Marcheurs de Saive - LG 013
  50 km
  Start : 6.00 - 9.00 u   -   La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1


36. 4/6/2017 - LICHTAART   -   Pompoenstapperswandeling
  De Pompoenstappers Kasterlee - 1050
  4 - 6 - 12 - 15 - 20 - 25 - 30 - 40 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Het Ligahof, Schoolstraat 36


37. 4/6/2017 - STEKENE   -   35ste Smokkeltochten
  Wandelclub De Smokkelaars Stekene - 3149
  6 - 12 - 17 - 23 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Broederschool, Nieuwstraat 17


38. 5/6/2017 - MONT-SAINT-AUBERT (DOORNIK)   -   Marche du Mont Saint-Aubert
  Mont-Marche Tournai - HT 075
  6 - 12 - 18 - 24 - 36 - 50 - 60 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Salle Paroissiale, Rue Géo Libbrecht


39. 10/6/2017 - SCHERPENHEUVEL   -   Scherpenheuvel Wandelt
  Wandelclub De Grashoppers Keiberg - 4044
  6 - 10 - 12 - 20 - 25 - 30 - 42 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Gemeenschapscentrum Den Egger, August Nihoulstraat 74


40. 10/6/2017 - MUNKZWALM   -   34ste Sloebertocht
  Wandelclub Scheldestappers Zingem - 3105
  6 - 10 - 15 - 21 - 36 - 60 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Zwalmparel, Sportlaan


41. 10/6/2017 - SCLAYN   -   40ste Grande Marche de l' Amitié
  Marcheurs de l' Amitié Landenne - NA 018
  4 - 7 - 13 - 21 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Salle Communale, Rue Docteur Parent 381a


42. 10/6/2017 - IVOZ-RAMET   -   Marche de Jour
  Amis Marcheurs Ivoz - LG 093
  4 - 6 - 12 - 21 - 30 - 50 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Home Honnay, Avenue Théodule Gonda 7


43. 11/6/2017 - ZANDHOVEN   -   Pierentocht - Walk2Gether
  WSV De Natuurvrienden Zoersel - 1410
  6 - 12 - 20 - 30 - 40 - 50 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   VTI, Langestraat 199


44. 16/6/2017 - TORHOUT   -   38ste Nacht van Vlaanderen
  De Nacht Torhout - 5311
  10 - 21 - 42 - 100 km
  Start : 20.15 - 21.00 u   -   Zaal De Mast, Industrielaan 2


45. 17/6/2017 - ANTHEE   -   37ste Marche des Aviateurs
  Les Bergeots Florennes - NA 028
  4 - 6 - 12 - 21 - 30 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Complex Sportif de Miavoye, Rue Sous-Lieutenant Piérard


46. 24/6/2017 - LOMMEL-WERKPLAATSEN (LOMMEL)   -   23ste Tocht der 7 Heerlijkheden
  WSV Milieu 2000 Lommel - 2043
  5 - 9 - 13 - 16 - 20 - 43 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Feestzaal De Moffel, Martinus Van Gurplaan


47. 24/6/2017 - AVELGEM   -   Guldensporentochten
  De Waterhoekstappers Heestert - 5345
  7 - 14 - 21 - 30 - 42 - 50 - 60 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Sporthal Ter Muyncken, Doorniksesteenweg 226


48. 1/7/2017 - ELLEZELLES   -   27ste Promenade au Pays de Quintine
  Les Trouvères Club de Marche d'Ellezelles - HT 062
  4 - 7 - 14 - 25 - 42 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Buvette FC Ellezelles, Rue de Renaix 45


49. 2/7/2017 - TERHAGEN (RUMST)   -   Piet Van Aken Tocht
  De Kleitrappers Terhagen - 1013
  5 - 13 - 17 - 22 - 30 - 50 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat 2


50. 2/7/2017 - LOKEREN   -   4de Marobeltocht
  Reynaertstappers Belsele-Sinaai - 3150
  7 - 11 - 17 - 23 - 30 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Basisschool Klimop, Karrestraat 88


51. 8/7/2017 - MERKSEM   -   42ste Ronde van de Voorkempen
  Merksemse Wandelclub De Stroboeren - 1056
  5 - 7 - 10 - 16 - 21 - 34 - 42 - 50 km
  Start : 7.30 - 15.00 u   -   Feestzaal Fort van Merksem, Fortsteenweg 120


52. 8/7/2017 - ZOUTLEEUW   -   Kersentocht - Trofee Harten Vijf
  Wandelklub Halewijn Zouteleeuw - 4002
  4 - 6 - 12 - 20 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   G.C. De Passant, Sint-Truidensesteenweg 1a


53. 8/7/2017 - OUDENAARDE   -   Adriaan Brouwertochten
  Hanske de Krijger Oudenaarde - 3233
  5 - 8 - 12 - 18 - 24 - 30 - 35 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Sint-Bernarduscollege, Hoogstraat 30


54. 8/7/2017 - HUY   -   12de Marche du Château Vert
  Marcheurs du Château Vert de Huy - LG 182
  5 - 8 - 12 - 20 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Hall Omnisport de Huy, Avenue de la Croix Rouge 4


55. 9/7/2017 - HUY   -   12de Marche du Château Vert
  Marcheurs du Château Vert de Huy - LG 182
  5 - 8 - 12 - 20 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Hall Omnisport de Huy, Avenue de la Croix Rouge 4


56. 9/7/2017 - AARSCHOT   -   30ste Zomertocht
  WSC Langdorp - 4006
  4 - 5 - 8 - 12 - 16 - 20 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   S.I.B.A., Pastoor Dergentlaan


57. 21/7/2017 - BINCHE   -   31ste 100 km en Thudinie
  Les Marcheurs de la Police de Binche - HT 025
  100 km
  Start : 21.00 u   -   Salle du Kursaal, Avenue Wanderpepen 30


58. 21/7/2017 - BOTTELARE   -   Zomertocht
  Florastappers Gent - 3103
  7 - 14 - 21 - 30 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Patrokring, Koningin Astridlaan 24


59. 29/7/2017 - LEVAL-TRAHEGNIES   -   Marche des Bois
  Les Tatanes Ailées Epinois - HT 031
  5 - 10 - 20 - 30 - 40 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Cercle L'Union, Rue Salvador Allende 208


60. 29/7/2017 - BERINGEN   -   Hoogzomertocht - Trofee Harten Vijf
  Wandelend Paal - 2023
  4 - 7 - 12 - 16 - 20 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Spectrumcollege Campus, Bogaarsveldstraat 16


61. 30/7/2017 - BELLINGEN (PEPINGEN)   -   21ste Taalgrenswandeling Pajottenland
  Halfoogstvrienden Bellingen - 4360
  7 - 10 - 15 - 20 - 25 - 32 - 42 - 50 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Tent, Hondzochtstraat 8


62. 5/8/2017 - ONKERZELE   -   33ste Zomertocht
  Padstappers Geraardsbergen - 3135
  7 - 10 - 14 - 18 - 22 - 26 - 32 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   BKO De Speeldoos, Kampstraat 14


63. 5/8/2017 - RUMST   -   Vosbergtocht
  Vosbergstappers Rumst - 1057
  6 - 8 - 12 - 15 - 18 - 24 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Feesttent Vosbergfeesten, Hoge Vosbergstraat


64. 11/8/2017 - BORNEM   -   48ste Dodentocht
  Dodentocht - Kadee Bornem - 1310
  100 km
  Start : 21.00 u   -   Tent, Kardinaal Cardijnplein 13


65. 26/8/2017 - NATOYE   -   Marche d'été
  Les Culs de Jatte du Mauge - NA 026
  7 - 14 - 20 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Hall Omnisports, Rue de l'Avenir


66. 2/9/2017 - WESTOUTER   -   Elfbergentocht
  De Heuvellandstappers - 5089
  7 - 10 - 15 - 20 - 25 - 33 - 42 - 50 - 60 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   O.C. Utendoale, Sulferbergstraat 11


67. 2/9/2017 - STREPY-BRACQUEGNIES   -   23ste Marche des Ascenseurs
  Marching Team Saint Gabriel - HT 070
  3 - 6 - 12 - 20 - 30 km
  Start : 7.00 - 17.00 u   -   Salle Saint-Joseph, Rue Noulet


68. 2/9/2017 - MARCHE-EN-FAMENNE   -   22ste Marche de la Rentrée
  Marcheurs de la Famenne - LUX 034
  6 - 12 - 20 - 30 - 43 - 50 km
  Start : 6.00 - 14.00 u   -   Institut Sainte-Julie, Rue de Nérette 2


69. 3/9/2017 - SCHELLE   -   40ste Wandeling door de Rupelstreek
  WSV Schelle - 1012
  4 - 7 - 12 - 17 - 21 - 28 - 35 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Gemeentelijke Basisschool De Klim, Provinciale Steenweg


70. 15/9/2017 - LANDEN   -   4de Int. Slag om Landen
  Bindkracht Landen - 4104
  111 km
  Start : 19.00 u   -   Zaal 't Park EMI, Hannuitsesteenweg 80


71. 16/9/2017 - LADEUZE (CHIEVRES)   -   20ste Marche du Centre Culturel et Sportif
  Le Roitelet Ladeuze - HT 060
  6 - 12 - 20 - 25 - 42 - 50 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23


72. 16/9/2017 - OPHAIN-BOIS-SEIGNEUR-ISAAC   -   41ste Marche de l'Empereur
  Les Marcheurs du Hain - BBW 016
  4 - 8 - 12 - 20 - 40 - 60 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Salle Communale, Rue des Combattants 3


73. 23/9/2017 - WIHOGNE-JUPRELLE   -   Marche après la Moisson
  Les Pantouflards de Villers-L' Eveque - LG 041
  50 km
  Start : 6.00 - 8.30 u   -   Salle Les Hayettes, Rue Lambert Dewonck 27


74. 30/9/2017 - ARDOOIE   -   Rhodesgoedtocht
  Gitse Wandelclub Voetje voor Voetje - 5216
  4 - 8 - 12 - 18 - 24 - 30 - 40 - 50 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   C.C. De Tassche, Roeselaarsestraat 2


75. 30/9/2017 - MELLE   -   18de Deliriumtocht
  WSV Land van Rhode Oosterzele - 3196
  6 - 12 - 18 - 25 - 50 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   College Paters Jozefieten, Brusselsesteenweg 459


76. 14/10/2017 - FOSSES-LA-VILLE   -   Marche des Monastères
  Footing Club Fosses-la-Ville - NA 001
  4 - 6 - 12 - 25 - 42 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Collège Saint-André, Rue Sainte-Brigide


77. 14/10/2017 - WELKENRAEDT   -   41ste Marche d'Automne
  Pomona Trotters Welkenraedt - LG 112
  3 - 6 - 12 - 21 - 30 - 40 - 50 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Centre Sportif, Rue Grétry 10


78. 22/10/2017 - HALLE   -   Nazomertocht
  De Heidetochten Kester-Gooik - 4358
  6 - 12 - 18 - 24 - 32 - 36 - 42 - 50 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Don Bosco, Lenniksesteenweg 2


79. 28/10/2017 - HORRUES   -   Marche d'Automne
  Marcheurs de la Sylle - Bassilly - HT 028
  6 - 12 - 18 - 25 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 6.00 - 15.00 u   -   Cercle Saint Martin, Place d'Horrues


80. 4/11/2017 - PERUWELZ   -   34ste Marche du Val de Verne
  Les Marcheurs du Val de Verne de Péruwelz - HT 018
  4 - 7 - 14 - 21 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Ecoles Communales de la Roë, Rue des Ecoles 77


81. 18/11/2017 - OUPEYE   -   Oupeye - Maastricht - Oupeye
  La Godasse Oupeye - LG 063
  45 - 60 km
  Start : 5.30 - 8.30 u   -   Hall Omnisport L. Larbuisson, Rue du Roi Albert 175d


82. 25/11/2017 - MAZENZELE (OPWIJK)   -   25ste Tweedaagse Herfstwandelingen
  WSV Horizon Opwijk - 4300
  5 - 10 - 14 - 19 - 25 - 50 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Sint-Pieterszaal, Steenweg 131


83. 25/11/2017 - GRIVEGNEE   -   45ste Marche des Bruyères
  Les Bruyeres en Marche Jupille - LG 011
  4 - 6 - 12 - 21 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Institut d'Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62


84. 10/12/2017 - POPPEL   -   12de Mieke Pap Route
  De Ravelse Wandelaars - 1060
  5 - 8 - 13 - 18 - 22 - 25 - 30 - 34 - 42 - 50 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Gemeentezaal Poppel (2de startplaats), Dorp 30


85. 10/12/2017 - WEELDE   -   12de Mieke Pap Route
  De Ravelse Wandelaars - 1060
  7 - 12 - 15 - 18 - 22 - 25 - 30 - 34 - 42 - 50 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   De Bourgondische Brouwerij, Weeldestraat 86


86. 15/12/2017 - PLOMBIERES   -   43ste Marche du Souvenir de la Souffrance (voorinschrijving)
  Marches des Trois Frontières Plombières - LG 091
  110 km
  Start : 18.30 - 20.00 u   -   Salle A.M.T.F., Rue Haute 3


87. 16/12/2017 - BLAUBERG (HERSELT)   -   Wintertocht - Trofee Harten Vijf
  Wandelclub De Grashoppers Keiberg - 4044
  6 - 12 - 20 - 25 - 30 - 42 - 50 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Sint-Norbertuszaal, Blauberg 21