ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Juni 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Wandelkalender
2017
Januari 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Februari 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Maart 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

April 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Mei 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Juni 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Juli 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Augustus 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

September 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Oktober 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

November 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

December 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 
Zondag 20 Augustus 2017


1. WECHELDERZANDE (LILLE)   -   24ste Hartje der Kempen - Walk2Gether
  Provincie Antwerpen
  Wandelclub Zandstappers Wechelderzande - 1044
  4 - 6 - 9 - 13 - 19 - 23 - 27 - 32 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Parochiezaal Zandfluiter, Tulpenlaan 1

2. BOUTERSEM   -   27ste Gordel om Groot Boutersem
  Provincie Vlaams-Brabant
  Boutersem Sportief - 4050
  4 - 8 - 12 - 16 - 20 - 24 - 30 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Gemeentelijke Feestzaal, Kerkomsesteenweg 53

3. LEOPOLDSBURG   -   Chazaltocht
  Provincie Limburg
  WSV De Kampse Wandelaars - 2019
  4 - 6 - 8 - 12 - 20 - 24 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Zaal Orbis, Nicolaylaan 77

4. HOUSSE   -   44ste Marche des beautés locales
  Provincie Luik
  Les Trafteus Housse - LG 066
  4 - 6 - 12 - 18 - 24 - 30 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Salle Communale La Jeunesse, Cour des Mayeurs 6

5. RONSE   -   Hoogzomermuseumtocht
  Provincie Oost-Vlaanderen
  De Chatons Ronse - 3376
  6 - 10 - 14 - 21 - 28 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   C.C. De Weverij, Wolvestraat 37

6. BOMMERSHOVEN   -   Pannenkoekentocht
  Provincie Limburg
  Loonse Tsjaffeleers - 2039
  5 - 10 - 15 - 20 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Panishof, Bommershovenstraat 10

7. JONKERSHOVE (HOUTHULST)   -   Oogsttocht
  Provincie West-Vlaanderen
  De Buskanters Houthulst - 5507
  6 - 12 - 18 - 25 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Dorpshuis, Monseigneur Schottestraat 1

8. RUISELEDE   -   22ste Kermistocht
  Provincie West-Vlaanderen
  WSV De Molenstappers Ruiselede - 5330
  4 - 6 - 9 - 12 - 15 - 20 - 25 - 30 - 35 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Zaal voor Sport en Spel, Tieltstraat 46a

9. BELLEVAUX-LIGNEUVILLE   -   39ste Marche Int.
  Provincie Luik
  Club des Marcheurs de Bellevaux - LG 139
  4 - 6 - 12 - 20 - 25 - 30 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Salle De Belva, Bellevaux 18b

10. LAARNE   -   47ste Voettochtklassieker
  Provincie Oost-Vlaanderen
  K.W.B. Laarne - 3331
  5 - 8 - 12 - 20 km
  Start : 7.30 - 15.00 u   -   Vrije Basisschool, Wegvoeringstraat 1

11. FAUVILLERS   -   Marche des Ecureuils
  Provincie Luxemburg
  Objectif 10.000 Les Fossés - LUX 030
  6 - 12 - 20 km
  Start : 7.00 - 14.00 u   -   Salle Laloy, Rue de la Misbour 370

12. OPWIJK   -   25ste Rondom Opwijk
  Provincie Vlaams-Brabant
  WSV Horizon Opwijk - 4300
  6 - 12 - 18 - 25 - 31 km
  Start : 7.30 - 15.00 u   -   Refter VKO, Karenveldstraat 23

13. CHIMAY   -   21ste Marche des Vallées de la Thièrache
  Provincie Henegouwen
  Les Marcheurs d' Imbrechies en Thiérache - HT 073
  5 - 10 - 14 - 21 - 30 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Salle Collège Saint Joseph, Rue de Virelles 75

14. SIJSELE   -   31ste Marollentocht
  Provincie West-Vlaanderen
  Feestcomité De Marollen Sijsele - 5202
  6 - 12 - 18 - 24 km
  Start : 8.00 - 15.00 u   -   Feesttent Marollenkermis, Dorpsstraat 29

15. FOSSES-LA-VILLE   -   Marche des Echos
  Provincie Namen
  Footing Club Fosses-la-Ville - NA 001
  4 - 6 - 12 - 20 - 25 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Salle Haut-Vent, Place Haut-Vent

16. KRUIBEKE   -   Barbierbeektocht
  Provincie Oost-Vlaanderen
  Wandelclub De Lachende Klomp Nieuwkerken-Waas - 3025
  7 - 10 - 15 - 21 - 30 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Gemeentelijke Lagere School, Bazelstraat 33