ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Augustus 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Wandelkalender
2017
Januari 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Februari 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Maart 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

April 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Mei 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Juni 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Juli 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Augustus 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

September 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Oktober 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

November 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

December 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 
Zondag 19 Maart 2017


1. SINT-JOZEF-RIJKEVORSEL   -   Pensentocht
  Provincie Antwerpen
  't Beerke Beerse - 1019
  4 - 6 - 10 - 15 - 20 - 25 - 30 km
  Start : 8.00 - 15.00 u   -   Parochiezaal, Pastoor Lambrechtsstraat 1

2. BOUTERSEM   -   Maartse Buientocht
  Provincie Vlaams-Brabant
  Boutersem Sportief - 4050
  4 - 8 - 12 - 20 - 25 - 30 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Cultureel Centrum, Kerkomsesteenweg 55

3. MOORSEL (TERVUREN)   -   2de Voorjaarswandeling
  Provincie Vlaams-Brabant
  Vreugdestappers Huldenberg - 4386
  6 - 12 - 18 - 25 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Parochiezaal Sint-Jozef, Moorselstraat 203

4. LESDAIN (BRUNEHAUT)   -   39ste Marche des Jonquilles
  Provincie Henegouwen
  Mont-Marche Tournai - HT 075
  6 - 12 - 20 - 30 km
  Start : 7.00 - 16.00 u   -   Serres Duroisin, Rue de la Forêt 6

5. HAMME   -   Euraudax Merksem
  Provincie Oost-Vlaanderen
  Euraudax Belgie - 4258
  25 km
  Start : 7.30 u   -   Café-Feestzaal De Bierhoeve, Kaaldries 162

6. CRUPET   -   31ste Marche des Primevères
  Provincie Namen
  Les Piverts de Courrière - NA 049
  6 - 12 - 20 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Salle Crupet 85, Rue Haute 28

7. ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER   -   22ste Torekenstocht
  Provincie Antwerpen
  WSV Neteland Duffel - 1037
  6 - 12 - 15 - 20 - 30 km
  Start : 8.00 - 15.00 u   -   Parochiezaal, Leemstraat 15

8. HODY   -   26ste Marche des Djoyeus
  Provincie Luik
  Les Djoyeus d'a Tultay - LG 172
  4 - 7 - 12 - 21 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Salle Li Hody's, Chemin du Moulin 20

9. SIJSELE   -   15de Tocht rondom Sijsele
  Provincie West-Vlaanderen
  Feestcomité De Marollen Sijsele - 5202
  6 - 12 - 18 - 24 km
  Start : 7.30 - 15.00 u   -   De Kring, Dorpsstraat

10. EVERSEL (HEUSDEN-ZOLDER)   -   29ste Sint-Baafstocht
  Provincie Limburg
  Wandelend Paal - 2023
  4 - 6 - 12 - 16 - 20 - 30 - 42 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Zaal Sint-Baaf, Padbroekweg 1

11. PIERRARD (VIRTON)   -   31ste Marche de la Gaume
  Provincie Luxemburg
  La Godasse Gaumaise - LUX 033
  6 - 12 - 20 km
  Start : 7.00 - 14.00 u   -   Institut des Arts et Métiers, Rue d'Arlon 112

12. PLOEGSTEERT   -   3de Mars van de Kleiputten
  Provincie Henegouwen
  Wervikse Wandelsport Vereniging - 5061
  5 - 8 - 10 - 16 - 20 - 24 km
  Start : 8.00 - 15.00 u   -   Sociaal Centrum van de Steenbakkerijen, Touquetstraat 228

13. WATERLOO   -   41ste Marche du Printemps
  Provincie Waals-Brabant
  Les Marcheurs du Hain - BBW 016
  5 - 10 - 20 - 30 - 40 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Notre Dame, Avenue des Paveurs 50

14. NIEUWRODE (HOLSBEEK)   -   19de Maartsebuientocht
  Provincie Vlaams-Brabant
  WSV Holsbeek - 4043
  4 - 6 - 12 - 20 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Parochiezaal, Losting

15. WAASMUNSTER   -   21ste Ommegangtocht
  Provincie Oost-Vlaanderen
  Roosenberg Wandelclub Waasmunster - 3029
  6 - 12 - 20 km
  Start : 8.00 - 15.00 u   -   P.O.C., Rivierstraat 14

16. AUBEL   -   Marche des Compagnons de Saint-Hubert
  Provincie Luik
  Les Compagnons de Saint-Hubert - LG 015
  4 - 7 - 12 - 21 - 30 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Hall Omnisport, Chemin de la Kan

17. GENTBRUGGE   -   Floratochten
  Provincie Oost-Vlaanderen
  Florastappers Gent - 3103
  6 - 12 - 18 - 24 - 30 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   De Vierde Zaal, Driebeekstraat 2

18. ROTEM   -   34ste Lentewandeling
  Provincie Limburg
  Postwandelclub Dilsen - 2029
  4 - 8 - 12 - 20 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Parochiecentrum, Hoogbaan

19. WAREGEM   -   3de Kleine Steepletocht
  Provincie West-Vlaanderen
  Het Wandelend Paard Waregem - 5477
  5 - 9 - 12 - 18 - 25 km
  Start : 7.30 - 15.00 u   -   Zonneburcht, Sint-Jozefsstraat 3