ZANDSTAPPERS vzw
HOME WANDELVERSLAGEN ALGEMENE INFO LEDENPAGINA LID WORDEN LINKS CONTACT

Wandelkalender
deze maand
Augustus 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Wandelkalender
2017
Januari 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Februari 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Maart 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

April 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Mei 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Juni 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Juli 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Augustus 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

September 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Oktober 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

November 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

December 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 
Zaterdag 18 November 2017


1. BACHTE-MARIA-LEERNE   -   36ste Wandel Mee Dag
  Provincie Oost-Vlaanderen
  Wandelclub Natuurvrienden Deinze - 3140
  6 - 10 - 15 - 20 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Zaal Basisschool Leerne, Kloosterstraat 3

2. ICHTEGEM   -   13de Sint-Maartenstocht
  Provincie West-Vlaanderen
  Presto Ichtegem - 5485
  4 - 8 - 12 - 17 - 21 km
  Start : 8.00 - 15.00 u   -   Gemeenteschool, Engelstraat 54

3. LILLO (HOUTHALEN)   -   Gezinstocht
  Provincie Limburg
  Samen uit Samen thuis - 2042
  4 - 6 - 8 - 9 km
  Start : 8.00 - 15.00 u   -   O.C. Lillo, Hortelstraat 21

4. SINT-MICHIELS (BRUGGE)   -   27ste Bruges by night
  Provincie West-Vlaanderen
  De Frisse Stappers Brugge - 5222
  6 - 9 - 12 - 15 km
  Start : 15.00 - 21.00 u   -   Sint-Lodewijk College, Magdalenastraat 30

5. NEERPELT   -   Dommeltocht
  Provincie Limburg
  De Dommeltrippers Neerpelt - 2032
  5 - 9 - 13 - 17 - 21 km
  Start : 8.00 - 15.00 u   -   Feestzaal Sint-Hubertuscollege, Stationsstraat 25

6. WERVIK   -   19de Herfsttocht
  Provincie West-Vlaanderen
  Wervikse Wandelsport Vereniging - 5061
  6 - 12 - 18 - 24 km
  Start : 8.00 - 15.00 u   -   G.C., Hoogland

7. CHEVETOGNE   -   14de Marche d'Automne dans le Domaine Provincial
  Provincie Namen
  Les Fougnans Ciney - NA 044
  4 - 8 - 12 - 20 km
  Start : 8.00 - 15.00 u   -   Domaine Provincial, Rue des Pirchamps 1

8. DENDERHOUTEM   -   IJsbrekerstocht
  Provincie Oost-Vlaanderen
  WV De IJsbrekers Haaltert - 3398
  6 - 12 - 18 km
  Start : 6.30 - 15.00 u   -   Basisschool Molenveld, Molenstraat 33

9. CHATELINEAU   -   11de Marche de Léon
  Provincie Henegouwen
  Le Marabout Gilly - HT 038
  6 - 12 - 21 km
  Start : 7.00 - 14.00 u   -   Salle de la Plaine des Sports, Rue de l'Eglise

10. ZEDELGEM   -   36ste Sint-Elooiwandeltocht
  Provincie West-Vlaanderen
  Wandelclub Vier op een Rij Groot-Zedelgem - 5137
  6 - 12 - 18 - 24 - 30 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Sportcentrum De Groene Meersen, Stadionlaan 48

11. OUPEYE   -   Oupeye - Maastricht - Oupeye
  Provincie Luik
  La Godasse Oupeye - LG 063
  45 - 60 km
  Start : 5.30 - 8.30 u   -   Hall Omnisport L. Larbuisson, Rue du Roi Albert 175d

12. OUPEYE   -   Marche d'après-midi
  Provincie Luik
  La Godasse Oupeye - LG 063
  3 - 6 - 10 - 15 km
  Start : 12.00 - 16.00 u   -   Hall Omnisport L. Larbuisson, Rue du Roi Albert 175d

13. HERVE   -   43ste Marche Int. du Plateau
  Provincie Luik
  Les Piquants Herve - LG 003
  3 - 5 - 7 - 13 - 18 - 25 km
  Start : 7.00 - 15.00 u   -   Collège Providence, Avenue Reine Astrid

14. WACHTEBEKE   -   Bibbertocht
  Provincie Oost-Vlaanderen
  De Kwartels Groot-Assenede - 3143
  7 - 14 - 20 - 25 km
  Start : 8.00 - 15.00 u   -   Sint-Laurens Basisschool, Dr. Jules Persijnplein 5